Dailioms šlaunų linijoms be retušo: kalanetikos magija veikia visada


Keliu savo tikrą kojų foto (taip darė kalanetikos sukūrėja Callan Pinckney, tik tuomet savo knygon). Aš ir vėl pastebiu džiugus ir akivaizdžius pokyčius savo kūne ;)

Kodėl? Pati kaskart įkvepiama „Back to basics“ seminaro, nutariu laikytis kiek įmanoma klasikinių pratimų (nes na prisipažinkim, mums visoms norisi padžiazuoti, o ir „naujais“ pratimais vis kas sugundo). Ir taip užsikėlus koją, aš anksčiau nepastebėjau tokio šlaunies išryškinimo ir odos (po ja) glotnumo. Matot, linija, įdubimas?..

„Why do 3 exerzises if I can do 1?“ Mažiau yra daugiau. Toks buvo Callan credo ir I LOVE IT!! Tai VEIKIA. Man veikia visada.. Dievinu šį grožio lifehack’ą. „The more you are relaxed, the faster the results“. Sunku patikėti, bet štai..

Apie kojas kalbėjau:

Išbandyt kviečiu:
http://www.aditistudija.as.me

P.S. Tas taškutis/randas ant dešinės – uh, 12-kos metų koja buvo perverta metaliniu strypu. Pakabinta, kad nejudėtų gyjant sulūžusiam šlaunikauliui. Nešiau brolį ant kupros, kritau ir patyriau lūžį… Vasara 2 mėn. praleista ligoninėj. Pirmąkart sugijo kreivai, laužė antrąkart. Tada sustatė gerai. Oj, močiutė angelas sargas rūpinos tada…. Tai štai. Mylėkim ir tausokim kojas, kad jas sveikas turim!..

Iki susipulsavimo
Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s