Seminaras pasitvirtinimui: akimirkos iš „Back to Basics“ – kalanetika su Callan Pinckney ir Aiste Guste


„Back to Callan Pinckney and back to myself in Callanetics! Labai noriu sugrįžti į mankštą.. Man labai patiko. Ieškosiu tinkamo laiko“, – dalijosi dalyvė Jovita, su kuria kalanetikoj esamos pažįstamos nuo senų laikų. „Gera buvo prisiminti kalanetikos įgūdžius. Back to Basics visom prasmėm! :)“

Rugsėjį įvyko 2-asis smalsumo ir patyrimo kupinas vakaras – seminaras „Back to Basics“. Nuoširdžios padėkos merginos jums: Laurai, Jovitai, Aigai, Indrei. Gera dalintis įkvėpimu, kuris visada slypi šaltinyje. Aš pati kiekviena kartą atrandu kažką naujo.. Nekalbant apie pliūpsnį entuziazmo, pasitvirtinimo ir džiaugsmo būti su šiuo meilės moteriškam kūnui menu jau 10 metų..

LAURA: „Buvo įdomu susipažinti su Callan Pickney, sudalyvauti jos vedamoje treniruotėje, palyginti mūsų atliekamų pratimų techniką su jos taikyta. Nustebino, kad kai kuriuos pratimus galima ar net patartina atlikti lenkta nugara, taip visą dėmesį skiriant kitai, tuo metu treniruojamai kūno daliai. Na ir žinoma, moteriški paplepėjimai su arbata ir saldumynais. Kaip gi be jų ;) Grįžau su puikia nuotaika ir dar labiau pamilusi kalanetiką. Ačiū!“

INDRĖ: „Grįžau su vėjeliu, įsikvėpus tokia visa naujų įspūdžių ir pasimatymo :) Smagu pasimatyti su tavimi!“, – su kanelėmis iš Vilkaviškio buvo atvykusu ir mano mokinė, 3 atžalų mama Indrė. Jos užsiėmimuose kiek girdžiu vis nėra vietų – kaip mylima jos mankšta Vilkaviškyje!.. ;)

AIGA: „Seminaras atitiko savo pavadinimą visapusiškai. Gera prisiminti viską nuo pradžių: pagrindinius pratimus, taisyklingą jų atlikimą, pajusti Callan Pincney charizmą ir išgirsti jos požiūrį į sveikatą, kūną, grožį. Dar geriau, kad tuo pačiu metu kuo puikiausiai tai galima pritaikyti praktiškai, iš naujo save pastiprinti psichologiškai, kad einu savo keliu“, – džiaugėsi šokio specialistė ir kalanetikos vedančioji Aiga, atvykusi iš Kauno.

„Smagu susitikti su bendraminte Aiste. Vienas malonumas bendrauti su žmogumi, kurio vertybės ir požiūris į svarbius dalykus sutampa. Smagu kalbėtis apie tai, kaip reikia gerbti ir mylėti save visomis prasmėmis. Kaip sakoma, pas žmogų viskas turi būti gražu, o svarbiausia širdis ir mintys, nes tai kas ateina iš žmogaus vidaus, įpareigoja gerbti ir rūpintis taip pat ir savo kūnu. Viskas prasideda žmogaus viduje, nuo meilės sau „ Back to basics !!!!! :)“. Aiga, ačiū labai! Esu labai dėkinga už susitikimą ir bičiulystę! :)

Seminaras bus kartojamas, tad gali brūkštelti apie savo norą aiste@aditi.lt – kai bus numatyta data informuočiau.

Nori mokytis individualiai? Parašyki man anketoje. Iki malonaus susipulsavimo!

Tavo mokytoja
Aistė Gustė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s