Video įkvėpimui

Daugiau vaizdų mano YOUTUBE kanale. Kviečiu pasidairyti!

Kuomet mankšta nuneša tave į atostogas.. Užtenka keletos švelnių judesių, pasitempimo, įkvėpti pilna krūtine, šypsotis sau..

Lengvumo ir švelnumo savo kūnui, įsiklausymo ir susikaupimo. Džiugesio daryti sau gera… Akimirkos iš ADITI kalanetikos studijos:

Kodėl po kalanetikos treniruotės kūnas ima pats lieknėti ir stangrėti, o moterys išeina labiau atsipalaidavusios ir laimingesnės? Interviu „Žinių radijuje“. Skaitykite plačiau

Daugelis praktikuojančių kalanetiką yra ankščiau niekada nesportavusios merginos ir moterys, arba, kaip jos vadina, „tinginės sporto atžvilgiu” :) Aš tikiu, kad šią mankštą jos pamėgo būtent dėl to, kad kalanetika mažiausiai panaši į sportą. Sužinoki, kodėl ji kitokia?

Kam mankštintis, jei tau nebe 18? Ką kalba pamėgusios kalanetiką? Ramybė ir nuotaika… Mano režisuoti STIMULUS įvaizdiniai filmukai.

“It’s SOOOOO easy to stay in shape! You can go on with your life. You don’t have to spend hours and hours and hours a day working out!“, – pasakoja Callan Pickney mokinė Sandra Hanna. Skaityti plačiau

“Aš – ne modelis, ne kino žvaigždė, ne gydytoja su sąrašu pasiekimų. Man 47 ir aš esu mokytoja“. Metodo autorė, ypatingoji Callan Pickney pirmame kalanetikos video 1986-aisiais.