Video įkvėpimui


Daugiau vaizdų mano YOUTUBE kanale. Kviečiu pasidairyti!


Kuo dėtos mano šlaunys, šokiai ir priklausomybė atsipalaidavimo akimirkoms? Apie kalanetiką galiu pasakoti nesustodama.. Ją atradau ir pamilau iš pirmo žvilgsnio nuo pat 2009 m.


Kam mankštintis, jei tau nebe 18? Ką kalba pamėgusios kalanetiką? Kalbinu ADITI studijos moteris ir grožiuosi jų mintimis:


Kuomet mankšta nuneša tave į atostogas.. Užtenka keletos švelnių judesių, pasitempimo, įkvėpti pilna krūtine, šypsotis sau..


Lengvumo ir švelnumo savo kūnui, įsiklausymo ir susikaupimo. Džiugesio daryti sau gera… Akimirkos iš ADITI kalanetikos studijos:


“It’s SOOOOO easy to stay in shape! You can go on with your life. You don’t have to spend hours and hours and hours a day working out!“, – pasakoja Callan Pickney mokinė Sandra Hanna. Skaityti plačiau


“Aš – ne modelis, ne kino žvaigždė, ne gydytoja su sąrašu pasiekimų. Man 47 ir aš esu mokytoja“. Metodo autorė, ypatingoji Callan Pickney pirmame kalanetikos video 1986-aisiais.


Daugelis praktikuojančių kalanetiką yra ankščiau niekada nesportavusios merginos ir moterys, arba, kaip jos vadina, „tinginės sporto atžvilgiu” :) Aš tikiu, kad šią mankštą jos pamėgo būtent dėl to, kad kalanetika mažiausiai panaši į sportą. Sužinoki, kodėl ji kitokia?