Kalanetikos nauda


Tempimai gamtojeKalanetikos užsiėmimų nauda, regis, neišmatuojama – tiek išoriškai, tiek vidiniai!

Gražėja kūno linijos – įgaunate „baletinę“ formą. Dailėja ypač probleminės vietos – šlaunys, klubai, sėdmenys, liemuo. Kūnas įgauna nebūtinai „manekeniškas“, bet harmoningas, proporcingas JŪSŲ formas.

Imate lieknėti – tiek fizinių pratimų dėka, tiek pagreitėjus medžiagų apykaitai, tiek pasikeitus valgymo įpročiams. Kalanetikos pratimai šalina įtampą – smegenyse išsiskiria endorfinai – hormonai, lemiantys gerą savijautą. Mažiau streso, vadinasi, mažiau blogo įpročio tai malšinti maistu, ypač kaloringu…

Gerėja savijauta ir didėja energingumas – dingsta įtampa nugaros, pečių srityje, kūnas tampa lankstesnis ir grakštesnis. Tampa lengviau kvėpuoti – gerinama laikysena, mes išsitiesiame! Nepaisant lengvo nuovargio po užsiėmimo, atsiranda tarsi antras kvėpavimas, organizmas atveria sau naujas galimybes ir dirba su naujomis jėgomis!

Stabdomas organizmo senėjimo procesas – mažėja cholesterolio kiekis kraujyje, druskų kaupimąsis sąnariuose, stiprinamas raumenynas, reguliuojamas kraujospūdis ir pulso dažnis. Sportuojant geriama daug vandens, tai šalina toksinus.

Nuostabus atsipalaidavimo jausmasAtsipalaiduojate nuo kasdienių rūpesčių – kalanetikos pratimai reikalauja išskirtinio susikaupimo ir koncentracijos į savo kūną. Mokomasi taisyklingai kvėpuoti, atpalaiduoti raumenis – tai padeda veikti pratimams ir tinkamai semtis energijos.