Individualūs mokymai


Nori mokytis? Parašyki man!
Kaip sekėsi toms, kurios mokėsi?
Atrinkti video Tavo įkvėpimui

Jei kalanetika norisi vadinti ne sporto, o meno šaka – tikiu, mums labai pakeliui. Tai būdas KAIP atliekame pratimus, požiūris KAM to reikia, tai derinys su moteriškos prigimties puoselėjimu su gyvenimo būdu apskritai. Nori pažinti šią visumą dar iš arčiau ir žengti mokytojos keliu?

PARAŠYK MAN: UŽPILDYK ANKETĄ

01

Asmeniniai kalanetikos mokymai yra sukurti tam, kad pačios gabiausios ir labiausiai „užsidegusios“ mokinės gautų patirties patikrintą pamatą – pirmus, drįstu teigti, teisingus laiptelius, dažnai, gyvenimo pokyčių link. Užsiimti nauja veikla, tobulinti savo įgūdžius ir, kaip praktika rodo, ne retai tapti profesionaliomis ir mylimomis trenerėmis.

Temos, kurias nagrinėsime susitikimų metų

Originalioji kalanetika ir jos principai. Moteriškos mankštos tikslai. Įsitikinimai ir mitai sportuojant. Metodo principai praktikoje. Kalanetikos laikmečiai, ir skirtumai. Sąsajos su giminingomis mankštų rūšimis. Treniruotės turinys. Pratimų esmė. Pratimų gausa, jų ypatumai ir atlikimo technika. Papildomos priemonės. Mind-body kryptingumas. Išbaigtumo reikalavimai. Psichologinis kontaktas. Treniruotės atmosfera. Mokytojo įtaka. Lankytojų atvejai ir klausimai.

Praktiniai užsiėmimai

1) Mokymų metu pakviesiu į savo vedamas treniruotes ADITI studijoje, Lazdynų g, 21. Jei netiks laikas, galėsime surengti atskirą treniruotę Tau tinkamu metu (galėsi atvykti ir su draugėmis, paprastai pakviečiu prisijungti ir kitas mokines). Mano dėmesys Tavo atliekamiems pratimams, pastabos ir pataisymai. 2) Mudviejų susitikimas pažinčiai su pagrindiniais ir papildomais kalanetikos pratimais visoms kūno dalims. Aptariame papildomų priemonių naudojimo galimybes ir būtinumą. Atliekame pratimus kartu, išbandydamos galimas modifikacijas. Aptariame jų paskirtį, eigą, patogius derinius, galimus pakeitimus. Dalinuosi praktiniais patarimais. 3) Tavo treniruotė man. Mano pastabos, komentarai ir treniruotės aptarimas. 4) Tavo treniruotė grupei merginų (galėsi pasikviesti ir savo drauges). Mano pastabos, komentarai ir treniruotės aptarimas. Pagal poreikį organizuojame ir papildomus 1-2 praktinius užsiėmimus.

Pasidalinsiu treniruočių pavyzdžiais – pratimų sekomis su aprašymais, turima video ir audio medžiaga, nuorodomis į papildomus šaltinius bei rekomendacijomis kaip ir kur toliau turtinti savo žinias. Mokymai ir įdėtas triūsas vainikuojamas dailiu, simboliniu Pažymėjimu.

Visas procesas paprastai trunka 1,5-2 mėn., bet kiekvienas atvejas gali būti individualus, susitarsime kaip patogiausia.

Detaliau apie mokymų eigą, vietą, kainą ir kt. parašysiu Tau el. paštu. Parašyki man!

DAŽNI KLAUSIMAI

Kam skirta? Ar aš tinku?

Šie mokymai Tau, jei esi neabejinga sportui, šokiui, judesiui apskritai + domiesi sveikesne gyvensena + nori mokytis mokydama kitus + bet kuris (ar keli) iš punktų:

  • jauti, kad tai ką veikei iki šiol yra „ne tau“ (pvz., darbas atima per daug jėgų, nuobodus, gesina tavo moteriškumą ir pan.);
  • ieškai saves, savo pašaukimo ar esamos veiklos „papildo“ ir jauti, kad ramaus pobūdžio, moteriška mankšta tau „prie širdies“;
  • jauti, kad reikia kažko imtis, kad pajudėti „iš sustingimo“ (praauginus vaikus, sulaukus 29, 39, 49… metų ir pan.);
  • ieškai asmeninio palaikymo žengiant trenerės keliu – individualių paaiškinimų, patarimų nuo ko pradėti, kaip save pristatyti, apskritai padrąsinimo ir palaikymo (kas, beje, yra labai svarbu imantis kažko naujo!);
  • tiesiog nori praturtinti savo gyvenimą naujomis žiniomis ir jaudinančiais patyrimais!

Ar būtinas sportinis išsilavinimas?

Bet kokia, kad ir šiek tiek kryptinga patirtis yra prasminga. Dažnai asmeniškas patyrimas (pvz., išgyta be vaistų, atsikratyta daug antsvorio, atrastas sveikas gyvenimo būdas ir pan.) atneša daug daugiau išminties nei perskaitytos knygos. Mano mokymai yra lyg startas – atspirties taškas, gairės tolesniam žinių gilimui trenerės veikloje. Tad mūsų susitikimui „sportinio“ diplomo nereikia.

Ar būtina puiki fizinė forma?

Pradiniame kalanetikos mokymosi etape kūno formos, lankstumas, jėga ar ištvermė neturi įtakos. Tęsiant mokymąsi, praktikuojant pačiai – toliau einant mokytojos kryptim – žinoma, kad taisyklingos laikysenos dailus Jūsų siluetas taps įkvepiančiu pavyzdžiu atrandančioms treniruotes.

Nekantraujanti susitikti ir apie viską pasikalbėti gyvai!

Tavo kalanetikos mokytoja
Aistė Gustė

2 mintys apie “Individualūs mokymai”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s