Aistė Gustė-Jančiukienė


Esu pirmoji sertifikuota The Callanetics® Exercise Method mokytoja Lietuvoje (2011), licenzijuota sporto trenerė (2009), kalanetikos studijos ADITI įkūrėja ir vadovė (2017 m.), projekto „Kalanetikos mokykla“ sumanytoja ir kalanetikos mokytoja, 3-jų sūnų mama. Plačiau apie mano kelią į kalanetiką

Esu aktyvi dėmesingos mankštos ir sąmoningo gyvenimo būdo entuziastė, istorijų pasakotoja. Sklaidos keliu einu kartu su savuoju komunikacijos mokslų magistro diplomu (2004 m., VU baigiau Informacijos vadybos studijas).

Nuo 2006 m. gilinu žinias asmeninio augimo srityje. Domėjimasis santykių psichologija, moteriškos prigimties dėsningumais, apskirtai, gyvenimo vertybių ir pilnatvės paieškos 2019 m. atvedė į LSMU organizuojamas Dėmesingu įsisamoninimu (Mindfulness) grįstos psichlogijos pagrindų studijas. Šiuo metu esu studentė, siekianti Mindfulness mokytojo sertifikato. Plačiau apie mano dėmesingumo praktikų atradimus ir kelią link jų

Su šiluma
Aistė Gustė-Jančiukienė
El. p. aditi@aditi.lt
Tel. 8 611 44033

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s