Aistė Gustė-Jančiukienė


aiste_janciukiene

Esu pirmoji sertifikuota The Callanetics® Exercise Method mokytoja Lietuvoje (2011), pirmosios Lietuvoje treniruočių studijos STIMULUS idėjos sumanytoja (2009), licenzijuota sporto trenerė (2009), Informacijos vadybos magistrantė (VU, 2004).

„Paprastame“ gyvenime esu 3 berniukų mama, įsimylėjusi žmona, namų šeimininkė. 10 metų kaip gilinu žinias asmeninio augimo srityje. Domiuosi santykių psichologija, moteriškos prigimties dėsningumais. Vedų išmintis ir jos aiškinimai – didysis mano gyvenimo atradimas ir atspirties taškas ieškant Prasmės, vertybių ir kitų atsakymų į gyvenimiškus klausimus. Patikusias įžvalgas skelbiu Facebook dienoraštyje Santykologija.

Sako, žmonės eina studijuoti psichologijos, nes jiems patiems reikia susitvarkyti „stalčiukus“. Manasis kelias į kalanetiką grįstas tomis pačiomis trinkelėmis. Tik su kalanetika pakliuvau į „pinkles“ – ieškojau būdo „sustangrinti šlaunis“, o radau… tai, kas apvertė mano gyvenimą… Pasakojimas plačiau :)

Su šiluma
Aistė Gustė-Jančiukienė
El. p. aiste.guste@gmail.com
Tel. 8 611 44033

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s