Akimirkos ir atsiliepimai iš kalanetikos seminaro moterims: „Back to Basics“ su Aiste Guste


„Kūną tikrai jaučiu. Ir galbūt skambės neįtikėtinai, bet mano kūnas jau pasitempė šiek tiek, vizualiai tikrai matosi! Jis yra dėkingas už tai, kad PRADĖJAU..“ – rašo man Tatjana.

KAM SKIRTAS ŠIS SEMINARAS?

Jei norėtumei pažinti kalanetikos esmę ir išskirtinumą seminare moterims, rašyki aiste@aditi.lt Susidarius grupei ir vėl skelbsiu susitikimo datą.

MOTERŲ ATSILIEPIMAI

„Iš pradžių nustebau, kad tiek nedaug dalyvių, bet vėliau supratau, kad tai kaip tik yra privalumas, nes kiekviena gavome pakankamai dėmesio, paaiškinimų, pataisymų bei išgirdome reikalingus atsakymus. Praktinė ir teorinė dalys gerai apjungtos – buvo nei per daug, nei per mažai. Esu be galo dėkinga už įkvėpimą bei dalomąją medžiagą!

Žinojau anksčiau, kad kalanetikos rezultatai pastebimi pakankamai greitai (pati tai išbandžiau prieš daug metų), bet buvau apie tai pamiršusi … Jūsų dėka, Aiste, vėl pradėsiu dirbti su savimi, savo kūnu ir protu :) Tikrai noriu įrodyti sau, kad aš, nors ir savo tempais ir krūviais, tačiau galiu pasiekti reikalingų būtent man rezultatų, kitaip jausti savo kūną bei būti lanksčia! Nuoširdžiai dėkoju :)“

„Auginu vaikelį 1,5 metų beveik viena, nes vyras daug dirba, keliauja. Šis atvykimas buvo didelis įvykis.. pirmą kartą nuo namų/vaiko atitrūkau net 4 val.. Atvykau skubėdama, paskutinę minutę sužinojusi, kad vyras išleis, pabūs su vaiku. Vos įžengųsi čia taip atsipalaidavau.. Supratau, kokia esu sustingųsi, kad labai noriu sugrįžti į savo kūną.. Skirti laiko sau..“, – pasakojo Viktorija.

TAIPOGI IR AŠ..

Džiaugiuosi įvykusiu pirmuoji patyriminiu kalanetikos seminaru moterims „Back to basics“ su manimi ir treniruote su pačia Callan Pinckney. Ne tik žodžiu, patirtimi, bet ir vaizdu – galimybė kartu išgirsti, išbandyti, pajusti. Įsikvėpti metodo, kuris nuo 1980-ųjų iki pat šių dienų yra JAV perkamiausių DVD top-uose. Nes ..jis tiesiog iš tiesų veikia! Be streso ir sąmoningai, be spaudimo nugarai, savu tempu ir su pačiupinėjamu rezultatu.

..nes jausmas būti reikalingu ir atlikti įkvepiančiojo darbą yra, ko gero, vienas nuostabiausių pasaulyje.. :)

Tavo kalanetikos mokytoja
Aistė Gustė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s