Kuomet išsipildo daugiau nei 100%. Kalanetika ir Indrės istorija


„Kartais gyvenime tiesiog taip būna, kad nutinka dalykai, kurių tu visai nelaukei, nesitikėjai. Bet po to supranti, kad jie ko gero ir turėjo nutikti, kad atsirastum ten, kur galbūt visą laiką tau ir reikėjo būti. Taip ir kalanetika į mano gyvenimą atėjo tada, kai jame nebuvo labai šviesu. Bet tai buvo spindulys, ramybė, tai kas man tinka ir patinka.“

Tokią istoriją Indrė man papasakojo 2016-aisiais. Fotoakimirkos čia jau iš mūsų susitikimo šiemet. Indrė daugiau nei 100% atliepė į savo širdies pašnibždėjimą.. Vilkaviškyje mankštas moterims ši 3 vaikų mama veda vos ne kasdien ir po kelias (žr. Indrės grupė Facebook’e). Grupės pilnutėlės. Kineziterapeutės rekomenduoja. Vietų beveik nėra.. Indrė ir jos moterys laimingalos iki dangaus ir atgal! :)

Man klausant ausys ir širdis iš malonumo tirpo. Kaip nepaprastai aš džiaugiuosi už šiuos gyvenimo #išširdies susitikimus…

Nori mokytis? Parašyk man! arba registruokis į vienos dienos kalanetikos seminarą Back to Basics“ gegužės 18 d., Vilniuje

Su šiluma
Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s