Ten, kur visada turėjau būti, arba kaip kalanetikos mokėsi Indrė


indre

„Kartais gyvenime tiesiog taip būna, kad nutinka dalykai, kurių tu visai nelaukei, nesitikėjai. Bet po to supranti, kad jie ko gero ir turėjo nutikti, kad atsirastum ten, kur galbūt visą laiką tau ir reikėjo būti. Taip ir kalanetika į mano gyvenimą atėjo tada, kai jame nebuvo labai šviesu. Bet tai buvo spindulys, ramybė, tai kas man tinka ir patinka.

Mintį apie kalanetiką pasufleravo mano gera draugė. Tiesiog patarė paieškoti informacijos ir išmėginti save būtent kalanetikoje. Taip nuoširdus pokalbis su drauge apie gyvenimą, jo tiesas ir kaip į tą gyvenimą kabintis ir judėti į priekį, tapo mano atspirties tašku. Internete paieškose ilgai neklaidžiojau, pirmiausiai akys ir užkliuvo už Aistės puslapio apie kalanetiką ir mokymosi galimybes. Puslapyje surašytos mintys pasirodė be galo artimos mano vidiniam pasaulio suvokimui, mano įsitikinimams ir vertybėms. Supratau, kad tai ne tik mankšta, tai gali būti ištisa gyvenimo filosofija, kad tai ir galėtų būti ta veikla, kurioje jausčiausi savo vietoje, kur nieko nereikėtų savęs versti daryti per prievartą. Supratau, kad daugiau informacijos man ieškoti nereikia, kad noriu mokytis tik čia. Beliko tiesiog užsirašyti į mokymus.

Mokymai įkvėpė, nors iki Vilniaus reikėdavo važiuoti beveik 200 kilometrų ir atiduoti savaitgalio dieną, buvau be galo dėkinga Aistei, kad suteikia man galimybę ir manimi tiki. Klausiausi, stebėjau, daug dirbau namuose. Iš naujo atradau meilę mankštai, išgirdau savo kūną, mintis, o svarbiausia – jaučiau ir mačiau rezultatus, kurie dar labiau motyvavo ir neleido sustoti.

Taip kalanetika tapo savotišku nuotykiu, kuris pasiteisino visu šimtu procentų ir tebesitęsia iki šiol. Tikiu, kad taip prasideda nauja mano kelionė per gyvenimą, kuria norėsiu dalintis ir su kitais!“

Indrė

Nori mokytis ir Tu? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s