Kaip pagaliau pamilti savo (ne)tobulumą? Neringos istorija. Damų kalanetika


„Ateitis yra dabar – kas sekundę, su kiekvienu įkvėpimu ir iškvėpimu… Tad pradėti nuo meilės ir pagarbos savam kūnui taipogi reikia DABAR – ne po mėnesio ar metų, kai jis galbūt taps lieknesnis, stipresnis, dailesnis. Tik priėmus save su visais savo trūkumais ir privalumas pradeda vykti pokyčiai – tiek išorėje, tiek viduje. Vidinė šypsena daro stebuklus!“ – tikina magiško grožio moteris, mūsų palaikytoja ir bičiulė, projekto „Damų kalanetika“ dalyvė, ADITI ambasadorė Neringa.

Neringa, tai kam sportuoti, „kai tau nebe 18″?

„Sportuoti, kai tau ne 18, reikia būtent todėl, kad tau nebe 18! :) Su kalanetika aš išmokau daryti tai kitaip – nebeskubėti, būti sau ir su savimi, tausoti ir mokytis pajusti savo kūno galimybes, jausti bendrystę su kitomis moterimis (tai įkvepia sugrįžti!)

Šiuolaikiniame lėkimo ir chaoso pasaulyje moterys ir taip pernelyg save išdalina ir daug iš savęs reikalauja – būti geromis mamomis, perspektyviomis darbuotojomis, gražiomis moterimis, lygiavertėmis partnerėmis, tobulėjančiomis asmenybėmis ir dar, ir dar, ir dar… Būtina prisiminti save – tarp atsakomybių ir darbų skirti laiko sau.“

Žr. Neringos istoriją plačiau ir puikiųjų fotografijų daugiau :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s