Damų kalanetika: „Žinau, kad galiu, bet nebenoriu iš paskutiniųjų jėgų“. Alos istorija


„Tegu visas pasaulis palaukia, kol aš į jį sugrįšiu… Po treniruotės tikrai sugrįžtu – rami, lanksti, pailsėjusi“, – įspūdžiais dalijasi ir pirmąją žavaus projekto „Damų kalanetika“ istoriją pasakoja mano bičiulė, ištikimoji studijos lankytoja, ADITI ambasadorė Ala.

Kodėl kalanetika ir kuo ji ypatinga Tau?

„Labai ilgai galvojau, dėliojau mintis, kaip tinkamai atsakyti šį klausimą… ir neradau žodžių. Gal dėl to, kad kai myli sunku pasakyti už ką? :) Tiesiog – tai magija, tai „virusas“ ir priklausomybės rūšis. Priklausomybės nuo geros savijautos, nuo viso kūno pajautimo, išjudinimo, atpalaidavimo!.. Grįžimo į save jausmas.. Kai užsimerki, pasistiebi, pakeli rankas… Pulsuoji ir kvėpuoji, girdi tik Aistės hipnotizuojantį balsą, savo kvėpavimą ir širdies dūžius… Išsitempusi lyg (kaip Aistė sako) balerina, nors toli gražu nesi.. Bet tau ir nebesvarbu, nes jautiesi Moteris – čia ir dabar. Ir tegu visas pasaulis palaukia..

Noriu papildyti, kad labai man svarbus ir geras aspektas – čia nėra tarpusavio konkurencijos (jei ir yra – tai beveik nejuntama). Ir nusiteikimas, kad darome tiek kiek galime šiandien – skirtingai nei kitur, kur treneris forsuoja – na dar dar, tu dar gali!! O aš jau tame amžiuje, kad jau žinau, kad galiu.. bet nebūtinai tai noriu daryti is paskutiniųjų jėgų ;)“

Žr. Alos istorija plačiau ir puikiųjų fotografijų daugiau :)
www.aditi.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s