Kodėl kalanetiką vadiname „karališka“ mankšta? Švenčiame Callan Pinckney gimimo ir Tarptautinę kalanetikos dieną


Kalanetikos metu tu nejučia tampi „kitokia“ – suvedi mentis, kilsteli smakrą, panirsti į gracingus, preciziškus ir dėmesingus judesius. Be žliaugiančio prakaito, be išpūstų raumenų ir su rezultatais, tavo kūną nustebinančiais itin greitai. Gundančiam kalanetikos „virusui“ kartą neatsispyrė ir pati Jorko kunigaikštienė Sarah Ferguson – štai, kodėl kalanetiką iki šiol mes vadiname karališka! :)

Ir karalienės nori „sugrįžti į formą“

1988 m., kuomet Callan populiarumas tik kopė į „top’us“, ji sulaukė ypatingo skambučio – išmokyti kalanetikos paslapčių ją pakvietė karališkieji Bekingemo rūmai. Sarah Ferguson, princo Andrew žmona, kuri buvo nesenai susilaukus dukrytės Beatrice (šiais metais jai sukako visas 30!), nekantravo sugrįžti į formą su kalanetika – „she had been bitten by the Callanetics bug“. Šį metodą jai rekomendavo draugai, kuriuos ji nesenai buvo aplankiusi Australijoje.

Callan buvo nuskraidinta į Jungtines Karalystes, kad pasirūpintu Sarah formomis („to help her tone and shape up“). Dėl įtempto lankytojų grafiko, Callan buvo apgyvendinta viešbutyje šalia Bekingemo rūmų. Šešerias dienas gruodį, kiek leido laikas, ji mokė Sarah ypatingųjų kalanetikos pratimų. Callan pasakojo, kad ji mėgavosi laiku su energingaja kunigaikštiene. Nors kartais jai būdavo sunku atsikelti rytinei treniruotei, pratimus jaunoji mama atlikdavo su užsidegimu. Callan minėjo, kad kunigaikštienės figūros tipo pavydėtų 99% pasaulio moterų. Rezultatai buvo nuostabūs, kūnas sutvirtėjo ir įgavo formą „perpus“ – kaip atkaklioji mankštos mokytoja sakė „Sarah’s half the size she was when she was in Australia“.

It’s wonderful. It works!

Karališkųjų rūmų dama atsiliepia su dideliu entuziazmu: „Aš pažadu, Jūs pasijusite 10 metų jaunesnės per 10 valandų. Aš išbandžiau viską, patikėkite: dietas, pilules, viską.. Bet visa tai nėra gerai. Dabar aš tiesiog sveikai maitinuosi ir praktikuoju kalanetiką. Kasdien. Tai nuostabu. Tai veikia. Tai bet kuriuo atveju veikia man. Jūs būtinai turite tai išbandyti! Kalanetikos knyga yra mano biblija. “

„You simply must try it. I promise you, you will feel ten years younger in ten hours. I’ve tried everything, believe me. All the fad diets, the pills, the lot. But all that is very bad for you. Now I Just eat healthily and practise Callanetics. I work out every day and then I just have fruit for breakfast. I first learned about Callanetics before Callan was famous. It’s wonderful. It works. It worked for me anyway. You absolutely must try it. The Callanetics book is my bible.” / Sarah Ferguson

Tarptautinė kalanetikos diena

Šiandien minime žavingosios Callan Pinckney (1939 09 26 – 2012 03 01) gimimo dieną, kuri jau tapo ir Tarptautine kalanetikos diena. Wikipedija Callan vadina Amerikos fitneso profesionale, žinoma kaip Callanetics metodo sukūrėja. Josios 9 knygos yra tapusios tarptautiniais bestseleriais, video įrašai parduoti virš 6 mln. kopijų. Pirmojo video „Callanetics: 10 Years Younger In 10 Hours“, pardavimai lenkia bet kurį kitą fitneso srities video JAV.

Gundo noras išbandyti?

Atvyki į treniruotes moteriška energija alsuojančioje ADITI kalanetikos studijoje (tvarkaraštis ir rezervacija internetu: www.aditistudija.as.me)

Arba parašyki man: Noriu mokytis! Susitiksime individualioms pamokoms ir ilgiems pokalbiams apie meilę šiam neįtikėtinam būdui jaustis ir atrodyti jauniau.. ;)

Paruošė: Aistė Gustė

Fotografijos: Callanetics Instagram paskyra. Naudoti šaltiniai:
Wikipedia Callan Pinckney 
American helps Fergie stay fi
Callanetics Testimonials

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s