Seksualioji kalanetika. Ar verta klausti, kodėl ji traukia moteris it magnetas?


Kodėl gi mums taip patinka baleto įkvėpta kalanetika? Jaunos, o ypač vyresnės moterys, mamos su malonumu grįžta ir grįžta – juk ne tik vardan neskaudančios nugaros ar besisukančių sijonų.. Yra dar šis tas unikalaus, subtilaus, intymaus?… Mano bičiulė, kalanetikos mokytoja Birštone Ramunė Glatkauskaitė iš LABAI LAIBA atskleidžia VALENTINO paslapties šydą.. 😍 

„Kalanetika, tai „gražios mergaitės“ mankšta, pabrėžtinai manieringa ir tvarkinga, nematyti jokių prakaito lašų, maivytis ir darkytis čia nedera. Ceremonija prasideda ir baigiasi referansu, Jūs siūbuojate klubais, riečiate kryžminio skliauto briauną į viršų, pilvo preso pratimus atliekate atsisėdę ir vardan lankstumo, sėdit, kojos plačiai į šalis, truputį sulenktos ir vadiname tai„šokančiais kelieniais“!!! Gali skambėti netikėtai, bet pojūtis – lyg erotinė repeticija…. Retai kas tai pabrėžia, bet privačiai pripažįsta, kad šie pratimai labai stipriai patobulina moterų seksualinį gyvenimą, moteris jaučiasi tokia rrrrr…… ;) Jėga tempime – fenomenas kuria stiprius, ilgus, plonus raumenis, balerinos kūną, bet dabar žinome, kad t.y. ir stipresnis, ir meilesnis VALENTINAS!!!“

Tikrai taip!! Gyvybingesnis kūnas – tai jautresnis kūnas, tai ryškesni Tavo pojūčiai ir jutimai 😍

Fotografija: @Judesio namai. Birštonas. O joje mums šypsosi šmaikščioji Ramunė! ;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s