„Pavargau nuo varžymosi jausmo“ arba Kodėl kalanetikos mokėsi Eglė


„Pavargau tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Pavargau nuo varžymosi jausmo, kurį turbūt pati sau sukeliu viduje (bet jį visuomet jausdavau sporte), o su kalanetika jaučiuosi ramesnė, moteriškesnė… Net ir krosai tapo lėtesni ir retesni“, – šypsosi mano mokinė Eglė.

Kas Tave paskatino domėtis kalanetika?

„Mokytis kalanetikos meno paskatino tai, kad Alytuje keletą mėnesių ją lankiau ir kombinuotos bėgimo ir kalanetikos treniruotės man labai patiko – tikrai jaučiau kalanetikos teikiamą pridėtinę vertę. Antra, nemažai metų sportuoju aukšto intensyvumo sportus – toks įsitikinimas, kad jeigu nori sustiprėti, pasiekti rezultato – privalau prakaituot, pavargt, daryti per „negaliu”, visuomet buvo tai diegiama. Pavargau, tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Pavargau nuo varžymosi jausmo, kurį turbūt pati sukeliu savo viduje, bet visuomet jį jausdavau, o čia jaučiuosi ramesnė, moteriškesnė. Net ir krosai tapo lėtesni ir retesni.

Taip, turiu kavinukę, su laiku stygium susiduriu visą laiką, stengiuosi viską planuoti ir dėlioti pagal save. Negaliu sakyti, kad turiu laisvadienius, bet negaliu sakyti, kad jų ir neturiu. Kartais iškrenta laisvesnė diena, tuomet daugiau laiko skiriu sau ar namams, o kartais, kaip šią savaitę, dirbu po 16-17 valandų, man labai patinka mano kavinukė, jaučiuosi ten kaip namie ir nesijaučiu dirbdama. Žinoma, ši situacija galima, kol neturiu šeimos, tačiau ir jai atsiradus, manau, puikiai viską galėsiu suderinti :)“

Egle, ko treniruotėse ieško moterys? :)

„Aš manau, kad moterys ieško kažko, kas padėtų save labiau mylėti ir pasitikėti. Lieknesnis kūnas daugumai asocijuojasi su tuo, todėl jos ieško sau priimtiniausio būdo būti fiziškai aktyviomis. Tobula treniruotė – tai pratimai kartu su pasakojimu ir mokymu, kuo joms tai yra naudinga, tuo pačiu mokinimas klausyti ir suprasti savo kūną, klausyti jo siunčiamus signalus. Manau, kad tai yra labai svarbu.

Ieškančioms savęs aš labiausiai patarčiau bandyti ir klausyti savęs. Kartais, atrodo, jog vienas dalykas patiks ir puikiai seksis, tačiau pabandžius, pasirodo daug nenumatytų aplinkybių, dėl kurių pakeičiame nuomonę. Todėl būtina bandyti bandyti bandyti, nebijoti klysti ir klausyti savęs, o ne kitų nuomonės. Pradžioj būna baisu, bet baimės bijoti nereikia – tai normalu.. ;)“

Nori mokytis ir Tu? Parašyki man

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s