Kodėl kalanetika tokia patraukli moterims? Kartu su Ramune kviečiu susitikti Birštone


Esu įsitikinusi, kad kalanetika tampa magiška dėl būdo, kuriuo atliekame pratimus ir kuriamos atmosferos užsiėmimo metu. Moterims (o ypač mamoms) streso kasdienoje daugiau nei pakanka. Treniruotės, mankštos – kaip bepavadinsite – privalo atpalaiduoti moters psichiką, leisti būti patenkinta savimi čia, dabar ir be konkurecijos prieskonių.

Moterys neretai “įspėja“ prieš ateidamos pirmą kartą – “aš jau vyresnė moteris“, “aš turiu antsvorio“, “aš nelanksti“, “aš niekad nesportavau“, “..aš nemėgstu sporto“ ir daugybė kitų “nepatogumų“ supa mus. Mano troškimas vienas – sukurti tokią aplinką, kurioje šie neramumai išsisklaidytų lyg dūmas. O po mankštos moteris palydėtų jausmas “lyg ant sparnų“. Pozityvus požiūris, sąmoningas judesys, raminanti ir atpalaiduojanti atmosfera yra vienintelis būdas pasiekti trokštamų tikslų, dėl kurių atėjote mankštintis (o ir rezultatus išlaikyti).

Jau šį sekmadienį, spalio 15 d., 11 val. jaukūs ir svetingi, Reginos puoselėjami “Judesio namai“ Birštone kviečia pažinčiai su kalanetika. Turėsiu malonumą papasakoti apie savąją 8-erių metų meilę, pasidalinti gyvomis moterų istorijomis, o studijos trenerė, sporto profesionalė, mano miela mokinė Ramunė pristatys mankštą gyvai. Smalsu? Spaudžiam renginio Facebook nuorodą ;) Kviečiu įkvepiančiai sekmadienio išvykai! ;)

Šiltai
Aistė

Fotografijos: @Judesio namai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s