Šiandien – tarptautinė kalanetikos diena! Metas pulsuoti šventiškai


Šiandien pulsuojame ypatingai! Tarptautinė kalanetikos diena – tai tuo pačiu ir šio metodo autorės, šviesaus atminimo Callan Pinckney 78-osios gimimo metinės. Gera atrasti, gera sugrįžti į tai, kas yra tikra dovana sau: dėmesingas judesys, jaunystės dvelksmas, šokio gracija.. Jau 30 metų pasaulio moterys žavisi veiksmingaja kalanetika.  

Tai puiki diena PRADĖTI! Kviečiu išbandyti magišką mankštą jaukioje, moteriškoje kalanetikos studijoje ADITI, Lazdynų g. 21, Vilniuje. Pirmasis kartas – 5 Eur. Detaliau: www.aditi.lt/pradek-dabar Labai kviečiu pasimatyti ir mankštoje, ir prie puodelio arbatos – pažinčiai, klausimams ir pan.

Tai puiki diena pažinti INDIVIDUALIAI – imti mokytis: bendrauti akis į akį, kartu narplioti kalanetikos magijos paslaptis, būti apsuptai ir turėti palaikymą iš tokių pat susižavėjusių bendraminčių – mano mokinių iš visos Lietuvos. O vieną dieną… galbūt tapti mylima moteriškos mankštos mokytoja? ;)

“I believe that everyone, no matter how pressed for time, deserves to have the most beautiful body possible..“, – kviečia Callan Pinckney. DABAR yra pats geriausias laikas skirti laiko SAU 

Tavo kalanetikos mokytoja
Aistė Gustė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s