ADITI kalanetikos studija atidaryta! Pirmasis kartas 5€: išbandyti lengva


Su džiugesiu pristatau ADITI – www.aditi.lt! Naujasis mano kūrinys – tai 8-erių metų ištikimos meilės kalanetikai vaisius :) Noriu, kad Tu čia visų pirma patirtum MANKŠTOS MALONUMĄ – priminimą rūpintis savo kūnu be streso, su atsipalaidavimu ir rezultatu. Antra, atrastum bendraminčių – sutiktum daug įdomių, draugiškų, gražių moterų. Trečia, pasisemtumei pozityvumo, palaikymo ir įkvėpimo trokštamiems Tavo gyvenimo pokyčiams. 

Pradėti turi būti lengva ir malonu, tad pasiūlymai paruošti ir laukia Tavo spragtelėjimo :) Spauski:

Kuo ši studija kitokia? ADITI tai:

  • originali kalanetika – veiksmingieji metodo sukūrėjos Callan Pinckney pratimai su baleto atrama malonumui ir įkvėpimui sustiprinti (atrama jau greitai!:)
  • mind & body erdvė – užsiėmimuose pagrindinis dėmesys skiriamas sąmoningumui. Sutelkiame dėmesį į tai, kas vyksta „čia ir dabar“, susikaupiame, susikoncentruojame išskirtinai ties savimi.
  • meilė moteriškumui – jokios psichinės įtampos, mėgavimasis procesu be spaudimo pasiekti greitą rezultatą. Nėra lyginimosi su kitomis ir būtinybės tapti “pažengusia“. Pagarba savo vidinei savijautai ir kūno galimybėms

“Aditi“ sanskrito kalba reiškia “beribis“ (angl. “limitless“). Vedose tai – Dievų motina. Visatos karalienė. Platusis žodynas “aditi“ verčia į “graceful and elegant woman; beautiful goddess“. Tikiuos, po tokia “karūna“ mums visoms bus dar lengviau panašėti ir jaustis gražiosiomis deivėmis ;)

Turi klausimų? Mielai jų laukiu tel. 861144033 ar aiste.guste@gmail.com. Pasimatykim!

Studijos vadovė
Aistė Gustė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s