Rugpjūčio 25 d., penktadienį, 12:30 val. kalanetika po atviru dangumi!


kalanetika_aiste_6

“Mano kūnas vėl dainuoja!“, – kalba sugrįžusios į kalanetiką. “Visada norisi valandėlės ramybės..“, – priduria mamos. Palydėkime vasarą ir patirkime melodingąją, atpalaiduojančią, moterišką kalanetiką po atviru dangumi! Jau 2-ąjį kartą kviečiu susitikti žaliame gamtos prieglobsty, renginyje Auginame/augame kartu III dalis.

Atvykti galite visa šeima. Kol tėčiai prižiūrės savo mažylius, mamos pasimankštins. Išbandysite (arba sugrįšite į) treniruotę, kuri skirta tausoti ir sustiprinti jūsų kūną. Kalanetika didžiausią dėmesį skiria įsiklausymui į tai, kas vyksta čia ir dabar. Lėtas, ramus judesys ne tik pasiekia giliausius raumenų sluoksnius ir juos pripildo gyvybe, stiprina ir stangrina, jis moko gerbti savo kūną. Judame su atidumu ir meile svarbiausiam žmogui – Sau. Nauji įpročiai – išsitiesti, kilstelti smakrą, dažniau įsiklausyti į tai, ką man sako kūnas – visa tai grakščiai persikelia ir į kasdieną. Kartu su 8-erių metų patirtimi drąsiai galiu teikti, šis mankštos būdas stiprina ne tik moterų šlaunis, bet ir savivertę, meilės Sau jausmą :) Išbandyta. Patikrinta. Tai veikia (ir ne tik man pačiai:).

Antroji šeimyninės popetės dalis skirta visiems – diskusija su vediniu psichologu, santykių lektoriumi Vaidu Arvasevičiumi. Kalbėsime apie vaiką šeimoje, vieningą auklėjimą, vyro ir moters, mamos ir tėčio vaidmenį vaiko auklėjime.

Šauniosios renginio organizatorės Indrė ir Laura kartu su “Mamų radijas“ pasirūpins gaivinančiu vandeniu, arbata, saldžia nuodėme ir kuo gražiausiomis foto akimirkomis!

Renginio kaina šeimai: 15€
Vieta: Vilnius Grand Resort (Ežeraičių kaimas, Ežeraičių g. 2, Vilnius)
Mankštos laikas: 12:30-13:30 val. Atvykime 12 val. neskubant įsikurti ir pasišnekučiuoti. Bus galimybė persirengti. Atsineškite kilimėlį ir turėkite patogią aprangą mankštai. Jei lytų, užsiėmimai butų perkelti į uždarą patalpą.

Registracija: laura@mamuradijas.lt. Kilus klausimams: 8 606 12206 (Indrė). Daugiau info: Auginame/augame kartu III dalis

Iki susipulsavimo!

Aistė Gustė-Jančiukienė
Pirmoji Lietuvoje sertifikuota
The Callanetics® Exercise Method mokytoja

Tel. 861144033
El. p. aiste.guste@gmail.com
FCB: www.facebook.com/aistegu
www.kalanetikosmokykla.lt

Besimankštinančiųjų grupė:
https://goo.gl/sFcbsH

Life is too short to spend it in a gym.. (Callan Pinckney)
#myliukalanetiką

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s