“Laikas praskrieja akimirksniu! Esu savame kelyje“: Ramintos istorija


“Pagaliau puikiai jaučiuosi! Nuostabu gyventi be nugaros skausmų ir viso kūno maudimo. Kalanetikai esu dėkinga už jausmą jaustis gerai! Nors dar tik kelio pradžia, bet man sekasi puikiai. Moterims patinka ir jos mato, kad tai tikra, kalanetiški pulsavimai išties veikia – suteikia naudos ir kūnui, ir sielai“, – džiaugiasi mano mokinė Raminta, gan greitai teoriją pavertųsi praktika. Apie Ramintos kalanetiką Kėdainiuose jau rašo laikraščiai ;)

Kaip atradai kalanetiką?

Visada buvau sportuojanti, šokau sportinius šokius, vėliau vedžiau aerobiką moterims, prieš susilaukiant viduriniosios dukrytės Saulės dar bandžiau fitness girl karjerą. Buvau labai raumeninga, bet jau nebe moteriška… Gerbiu sportininkes, kurios pasirinko šią kryptį, nes tai sunkus darbas, reikalaujantis daug valios ir pasiruošimo. Pradžia buvo įdomi, bet vėliau jaučiausi ne sava, ne savose “rogėse“.

Po pametinukų gimdymų ir maitinimų krūtimi, prisidėjo bemiegės naktys, mokslai universitete ir visa buitis.. Nuolat jaučiau nugaros skausmus, viso kūno maudimą. Ieškojau būdo išsitempti, ištiesinti nugarą, norėjosi daugiau lankstumo, o ne raumenų. Visada patiko grakštumas, šokėjiškos linijos – juk net manieros šokejų kitokios – jos išsiskiria savo laikysena, eisena, stovėsena. Dar šokių laikais pamenu šokėjų trenažą, viskas juk labai panašu ir kalanetikoje, viskas sava ir kūnas jau žino, atkartoja. Jaučiuosi laiminga atradusi šią mankštą – kūnas dėkoja, o protas pailsi.

Būti kalanetikos mokytoja. Kas tai?

Man labai patinka skleisti šią moteriškumo magiją! Treniruočių laikas praskrieja nepastebimai, vadinasi, esu savam kelyje ir darau tai, kas man miela širdžiai. Nors dar tik kelio pradžia, bet sekasi puikiai, moterims patinka ir jos mato kad tai tikra, kalanetiški pulsavimai veikia ir duoda naudą kūnui. Kalanetika Lietuvos širdy, Kėdainiuose, pirmąjį kartą atkeliavo su manimi. Tikiuos, ją pamils vis daugiau moterų, juk gėris iš lūpų į lūpas keliauja pats ;)

Kiekviena moteris turi atrasti laiko sau, juk visada visus skubame ir taip. Karjera, studijos keliuose universitetuose vienu metu, savi verslai, namai, vaikai ir net nepastebi, kaip imi vyriškėti.. Tad būtina sustoti, dažniau pabūti moteriškoje aplinkoje. Atsipalaiduoti kad ir nuo vaikų – juk tai irgi sunkus darbas. Mano namuose triukšmo pakankamai – 3-jų vaikų klegesiai tikrai išvargina, visada norisi valandėlės ramybės. Su kalanetika atrandu daugiau ramybės ir laiko sau. Ir kartais tiesiog reikia negalvoti ir išbandyti – galbūt tai ir tavo kelias, kurio vis ieškai?.. :)

Ramintos užsiėmimai vyksta Kėdainiuose. Apie viską plačiau rasite josios paskyroje Facebook’e.

Nori mokytis ir Tu? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s