„Kalanetikos mokymas – tai jausmas, kurį transliuoji“: Miglės istorija


„Dingo nugaros skausmai, ilgainiui sulaukdavau vis daugiau komplimentų dėl sutvirtėjusio kūno, jaučiausi nuostabiai – tarsi ant sparnų!“, – pojūčius po kalanetikos prisimena mano mokinė, bičiulė, žavingoji 2 princesių mama Miglė. Išdrįsusi žengti mokytojos keliu atradimus ji dvigubina: „Meilė kalanetikai veda į dar didesnę meilę sau.. Labai gera matyti laimingas moteris po mankštos, man ta grįžtamoji energija – kažkas nuostabaus!“

Kaip šis „nesportas“ atrado tave ir nusprendė likti visam?

„Pažintis su kalanetika įvyko jau beveik prieš 7-ris metus, kai ieškodama malonios fizinės veiklos (dėl skausmingos nugaros) internete aptikau šią, iki to laiko negirdėtą mankštą, kurios principai mane labai sužavėjo ir suviliojo. Praėjo keli mėnesiai, kai pačios kojos nuvedė į treniruočių studiją, kur pirmą kartą pabandžiau ir likau apkerėta, sužavėta ir užburta! Nepastebėjau, kaip dingo nugaros skausmai, ilgainiui sulaukdavau vis daugiau komplimentų dėl sutvirtėjusio kūno, jaučiausi nuostabiai – tarsi ant sparnų!

Motyvacija eiti į užsiėmimus buvo ne dėl kažkokio tikslo, o dėl jausmo, kuris būdavo po jų. Kaip dabar vadinu – dėl kalanetikos magijos. Ji nuo pat pirmojo susitikimo užbūrė mane: padėjo kitaip pažinti ir atrasti save, savo kūną, mokė jo klausytis, pajausti, valdyti. Valanda prieš veidrodį – prieš save – o drauge ir su savimi, kai turi išmokti neskubėti, susitelkti, atsipalaiduoti… Tai mano meditacija, terapija, bet tikrai ne sportas toji kalanetika :)

Ir apkerėjo, ir įsiliejo į kasdienybę, bet niekada negalvojau, kad jos mano gyvenime bus dar daugiau. Bet viskas nutinka taip, kaip turi būti. Ieškodama sau malonios veiklos, kuri būtų ne darbas, o širdžiai mielas užsiėmimas, žvelgiau toli toli, bet (kaip dažniausiai būna) ji buvo šalia, mano kasdienybėje.. Ir visą tai suprasti, atrasti, atmerkti akis ir atverti širdį padėjo Aistė ir josios “Kalanetikos mokykla“. Kvietimai mokytis kalanetikos, tapti mokytoja buvo “tada, kada reikia“ ir “taip, kaip reikia“. Ir kaip gerai, kad aš tą kvietimą išgirdau, kad atėjau, kad susitikom! Nuostabi mokytoja savo kvietimu, žiniomis, padrąsinimais ir tikėjimu padėjo žengti kalanetikos mokytojos keliu, tuo keliu, kurio ilgai ieškojau.“

Kada pasieksiu rezultatų? – moterys vis klausia…

„Man norėtųsi akcentuoti ne fizinius rezultatus, nors jie dažniausiai atveda moteris į mankštą, bet smagu, kad ilgainiui jie tampa malonumo “pasėkme“. Skirtingi ir moterų tikslai: mažesnės apimtys, lankstesnis kūnas, neskausminga nugara ir kiti, tačiau viskas prasideda nuo pirmo žingsnio – nuo pirmos mankštos. Mano nuomone ir patyrimu, rezultatas jaučiamas ne po pirmosios kalanetikos mankštos, bet jau jos metu – tiek fizinis, tiek emocinis.

Atsimenu savo pirmąją mankštą ir tą jausmą, kuris motyvavo dar ir dar kartą ateiti! Girdžiu atsiliepimus moterų, kurios po pirmųjų užsiėmimų džiaugiasi ne tik tuo, kad gali pasilenkti, pasisukti, pajaučia raumenis joms pačiose neįtikėčiausiose vietose, bet ir pailsi, atsipalaiduoja emociškai. Juk sunkiausia žengti pirmą žingsnį ir pagaliau įgyvendinti sau duotą pažadą – pradėti labiau rūpintis savimi, taigi atėjimas – jau rezultatas ;)“

Būti mokytoja. Ką tai reiškia Tau?

„Būti mokytoja, tai dalintis žiniomis ir patirtimi, stebėti, išklausyti, saugoti ir globoti, džiaugtis, įkvėpti ir palaikyti, padrąsinti, pagirti, mylėti ir ta meile dalintis… Labai daug jausmų telpa, tai ir didelė atsakomybė ir dovana, prasmė ir tikslas. Juk parodyti pratimus, jų seką – dar ne viskas, reikia jausmo, kurį “transliuoji“, ne tik žodžiais, bet ir žvilgsniu, judesiu, šypsena.. Kaip mokytoja kaskart mankštoje noriu atskleisti tikrąją kalanetikos magiją, kad ji užburtų kiekvieną taip, kaip užbūrė mane :) Juk meilė kalanetikai veda į dar didesnę meilę sau.. Labai gera matyti laimingas moteris po mankštos, man ta grįžtamoji energija – kažkas nuostabaus!“

Miglė kviečia į kalanetikos treniruotes rytais, Šeškinės g. 22A (2 aukšte). Reikalinga išankstinė registracija tel. 8 685 27271. Tvarkaraštį rasite FCB puslapyje – Kalanetika su Migle.

Nori mokytis ir Tu? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s