Kalanetika lauke: dvigubas įkvėpimas! Pasakoja Raimonda iš Zarasų


Basomis liesti žolę (ar medinę terasą:), akis ganyti po žydrą dangų, uosti žalumą, stiebtis iki medžių viršunių… Ši gamtos gaiva ir mankštos malonumas – didžioji kalanetikos mokytojų vasaros pagunda. Kalbinu savo mokinę Raimondą, kuri Zarasuose drąsiai neša treniruotes į lauką ir sulaukia itin gausaus moteriško palaikymo.

Kaip kilo idėja treniruotes vesti lauke?

“Ši mintis visada mano galvoje. Kai tik sušyla oras, perkeliu savo rytinę mankštą ant žolės. Man mankštinis gryname ore labai patinka. Kai liečiu žemę savo pėdomis ir rankomis, pasikraunu energijos iš žemės. Kai pakeliu akis į dangų, tas vaizdas man turi tokį stiprų poveikį – nuramina ir įkvepia akimirksniu. Kai įkvepiu – užuodžiu visus vasaros kvapus. Tai niekaip nesulyginsi su mankšta uždaroje patalpoje. Be to, mankštintis kai šilta yra lengviau. Galbūt, kai kuriuos jėgos ar fizinės ištvermės pratimus daryti ir sunkiau kai karšta, bet tempimo pratimus daryti daug lengviau. Raumenys sušyla, atsipalaiduoja ir jauti, kad pasitempti gali šiek tiek daugiau nei įprastai. Taigi, kai tik geras oras, man norisi mankštinis lauke ir kitus pakviesti tai patirti. O Zarasuose tooookios erdvės mankštai grynam ore!“

Kas taip traukia moteris dalyvauti?

“Manau, moterims norisi pabūti grynam ore taip pat kaip ir man. Dauguma dirba biure, prie kompiuterių, vakarais norisi pajudėti, bet norisi ir pabūti grynam ore. Taip galima nušauti du zuikius vienu šūviu :) Mankšta ant žolės ar terasos, su nuostabiais vaizdais – tikrai prasmingas ir įsimintinas vasaros vakaras.

Mankšta skirta visiems, norintiems pasimankštinti gryname ore. Įprasta, kad kalanetiką labiau pamėgsta moterys, nes tai tikrai labai moteriška mankšta, bet tikrai gali prisijungti ir vyrai. Senjorų grupėje puikiausiai mankštinasi ir vyrukai :) Amžiui ar fiziniam pasirengimui ribų tikrai nėra. Man kalanetika labai patinka tuom, kad ji yra lengvai pritaikoma. Paprasčiausiai reikia klausyti savęs ir savo kūno. Visada galima pailsėti, daryti mažiau ar lėčiau.“

Ką kalba pačios moterys – kokie atsiliepimai lydi tokius susitikimus?

“Dažniausiai moterys atsisveikina su palaiminga šypsena veide ir žada sugrįžti. Tai, kiek moterų susirenka į mankštas lauke, manau yra akivaizdus įrodymas, kad joms tai tinka ir patinka. Kartais po mankštos sulaukiu žinučių su padėka už gerai praleistą vakarą – tai man didžiulė motyvacija stengtis ir tęsti tai, ką pradėjau :)“

Raimondos treniruotės:
https://www.facebook.com/kalanetika.zarasai

Nori mokytis ir tu? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s