Kalanetika mamoms: būtinas laikas sau / fotoakimirkos


aiste_guste_kalanetika

“O kur AŠ visame tame?“, – pamenu bičiulė guodės namų-vaikų-darbų nesibaigiančia rutina. Išties, neretai tik liga sustabdo tą mūsų lėkimą (nors ir sirgdamos ar ilgai pagulim?..). O atokvėpiui dažnai reikia visai nedaug ir tam padeda kažkas reguliaraus, pažymėto kalendoriuje kaip svarbus susitikimas… su savimi. 

Aš kviečiu į kalanetiką – ramų, atpalaiduojantį ir suteikiantį jėgų užsiėmimą. Čia nušauname du zuikius: skiriame dėmesio kūno grožiui ir pailsiname protą nuo kasdienos rūpesčių.

Taip vieną gražią popietę Indrė ir Laura @ Mamų Radijas pakvietė mane į jaukų, naujutėlaitį renginį – Susitikimų ciklas Auginame/augame KARTU. Kol mažieji kažkur toli laiką leido su tėtėm, močiutėm ir pan. – jaunosios mamytės mėgavosi prabangiuoju laiku sau. Prieš paskaitą apie vaikiukų elgesio ypatumus turėjome progą moteriškai mankštai. Akimirkos sustabdytos – belieka grožėtis ir įsikvėpti Pradžios…

Už ypatingai patogias ir dar nematytas tampres dėkoju bičiulei Majai ir josios kalanetiškam kūriniui Kalana  Titulinė foto – Alina Photography. O kitos – mano vyro ;)

Reguliariai mankštinamės Lazdynuose, jaukioje studijoje netoli namų. Kviečiu užsukti ir išbandyti elegantiškąją kalanetiką!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s