Grakštumo injekcija Tavo kūno linijoms. Su kalanetika visada pavasaris!


Kalanetikos metodo paslaptis tiesiogiai susijusi su įspūdingų kūno linijų ištakomis. Sužadindama giliausius kūno raumenis, kalanetika suteikia neįtikėtinus rezultatus tiesiog valandų bėgyje. “Jūs pajusite skirtumą minučių tėkmėj – o išvysite dramatiškus rezultatus jau po keletos valandų!“, – teigia gyvus įrodymus fotoaparatu fiksavusi metodo sukūrėja Callan Pinckney.

Kviečiu nauju laiku – antradieniais ir ketvirtadieniais, 20 val. – bei penktadieniais, 18 val. į manąsias kalanetikos treniruotes Lazdynuose.

Ką veikiame treniruočių metu?

Mes mokomės ir atliekame daugelį klasikinių kalanetikos pratimų iš Callan Pinckney programos įkvepiančiu pavadinimu “10 years younger in 10 hours“. Callan visada teigė: “I hate exercizing. I hate bulky muscles“. Tad nuo pat pradžių atrinko pačius efektyviausius pratimus, kurių metu taupome laiką ir formuojame ilgus, lanksčius, moteriškus raumenis ir patemptas kūno linijas.

Vienu metu, pvz. pratimu “Bringing up the rear“, stangriname ir pakeliame sėdmenis, gludiname išorinę šlaunies dalį, liekniname klubus. Tuo pačiu stipriname pečių juostą, apsaugome nugarą. Ir visa tai atliekama atsipalaidavus, be jokių svorių ar priemonių, itin maža, vos matoma – pusės centimetro ampitude. Kūno jėga vystoma nuo giliausiųjų raumenų sluoksių – sąmoningai, savo tempu ir be skubėjimo įtampos. Rezultatus išradėja patvirtino fotografijomis. Smalsu? :) Žiūrim:

..ir kaip amerikietės linki – Happy pulsing! :)
Tavo kalanetikos mokytoja Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s