Modeliuojamoji kalanetika Lazdynuose: ruošiamės maudymukų sezonui!


Pirmadieniais ir antradieniais, 20 val., Lazdynų g. 21. Kviečiu prisijungti gyvenančias netoliese ir patirti dvigubą malonumą – reguliariai palepinti kūną harmoninga, efektyvia mankšta ir tam sugaišti ne daug laiko. Treniruotes čia vedu pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 20 val. Bei penktadieniais 18 val. Pasitikime suknelių, trumpų rankovių ir maudymukų sezoną su malonumu ;)

KAS TAI – MODELIUOJAMOJI TRENIRUOTĖ?

Jos metu koncentruosimės ties jėgos ir ištvermės pratimais – naudosime priemones (elastinę gumą ir kamuoliuką). Padailinsime rankų linijas ir vadinamas problemines kūno vietas: šlaunis (ypač vidinę jų dalį), sėdmenis, pilvo presą.

KAS TOJI KALANETIKA APSKRITAI?

Kalanetika – tai žemo intensyvumo mankšta, primenanti šokėjų trenažą. Mėgaujamės ne tik tempimo pratimais, bet ir baleto mankštos elementais – ilginame ir tiesiname nugarą, laviname grakštumą. Mankštą papildo visas kūno dalis apjungiančios bei atpalaiduojančios jogos asanos. Ypatingi, išskirtinai kalanetikos metodui būdingi itin mažos amplitudės judesiai pasiekia giliausius raumenų sluoksnius ir kūnas patiria itin greitą stangrinimo efektą. Lankstumo lavinimo pratimai padeda formuoti dailų moterišką kūno siluetą – formuojami ilgi, “neišpūsti”, šokėjiški raumenys. Dubens dugno raumenų aktyvavimas tai ne tik duoklė seksualumui sužadinti – stiprinamas sveikos ir nebeskaudančios nugaros pamatas, formuojami taisyklingos laikysenos įpročiai.

Kuriama treniruotės atmosfera – skatinimas aktyviau kvėpuoti, užsimerkti ir pratimus atlikti savo tempu – be įtampos suspėti su visa grupe ir lygiavimosi su kaimyne – padeda giliau atsipalaiduoti. Nurimęs protas pabudina sąmoningumą, kūrybiškumą, kyla daug daugiau pozityvių minčių. Tokie užsiėmimai stiprina ne tik šlaunis, bet ir imunitetą, savivertės ir meilės sau jausmą.

Tariu iki susipulsavimo! ;)

Nori žengti kalanetikos mokytojos keliu ir Tu? Parašyk man!

Aistė Gustė-Jančiukienė
Pirmoji Lietuvoje sertifikuota
The Callanetics® Exercise Method mokytoja

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s