Kalanetika – tai mano joga. O ką teigia moksliniai tyrimai?


Moksliniais tyrimais įrodyta, kad jeigu žmogus kasdien nors truputį daro kažko, kas apima judesį, kvėpavimą, sąmoningą dėmesį bei atsipalaidavimą, tai atneša reikšmingus rezultatus. Atrodo, nepastebime, bet pokyčiai įvyksta ląstelių, molekulių lygyje. Žmogus gali keisti savo protą – išmokti valdyti emocijas, ženkliai sumažinti streso poveikį, pakeisti savo reakcijas, patirti daugiau pozityvių išgyvenimų. Tapti laimingu čia ir dabar – tokiu būdu pakeisti savo asmenybę, tapti trokštama, idealia savo paties versija.

Kalanetika – tai mano joga. Švelni, moteriška, be neįveikiamų pozų. Ji ugdo ne tik kūno stiprybę, lankstumą, bet ir sąmoningą dėmesį į tai, kas vyksta mankštos metu. Principas “kaip aš jaučiuosi dabar?“ grakščiai persikelia ir į kasdieną. Noras jaustis lengva, ramia ir patenkinta – tampa nuolatiniu mano palydovu. Štai, ir įvyksta joga – proto, kūno ir vidinės savasties sąjunga.

Pažiūrėkime šį 26 min. trukmės labai gražų filmuką su specialistų interviu – patyrimo patvirtinimui ir dar didesniam įkvėpimui pradėti, jei to dar nepadarėme. Linkiu atrasti savo jogą! :)

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s