Už magišką moteriškumą: pasitikėk savo jausmais


“Tikra moteris pirmenybę suteikia SAU. Ji puikiai supranta, kad pastatyti save į pirmą vietą – tai nereiškia būti egoiste, abejinga, nejautria ar ciniška. Tiesiog ji žino, kad pernelyg stiprus noras užsiimti kitų žmonių reikalais slepia baimę gyventi nuosavą gyvenimą. Tikrai moteriai įdomus JOS PAČIOS gyvenimas.

Ji niekad nepraranda savo gyvenimo ir savo asmeninės erdvės vertingumo pojūčio. Tuo pat metu ji palaiko, teikia pagalbą ir dalyvauja kitų žmonių gyvenime. Ji daro tai ne dėl to, kad bijo ką nors nuvilti, o dėl to, kad tai jos nuoširdus noras. Ji niekad nepasako “taip“, jeigu jos širdis kužda “ne“. Ji visada įsiklauso į save ir PASITIKI SAVO JAUSMAIS“. Julija Sviaš (vertimas – Natalija Balinskaja).

Puoselėkime magišką moterišką intuiciją ir likime ištikimos vidiniam kuždesiui, kuris juk visada pasufleruoja ko dabar trokšta širdis.. ❤ Būkime pasveikintos! Su Moters diena, mielosios!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s