Kalanetikos pratimai šlaunims ir sėdmenims stiprinti (video)


Pajudėti lauke – visada gera idėja! Kol vaikai važinėjasi rogutėmis ar sniego senį lipdo, mamytes kviečiu pasimankštinti. Dalinuosi pratimais, kurie ne tik primins grakštųjį baletą, bet ir sustiprins šlaunis ir sėdmenis.

Pirmieji du pratimai skirti lengvam apšilimui, kraujotakos suaktyvinimui. Atlikite jų tiek, kiek malonu, kiek norisi. Pratimus, kurių metu judame maža amplitude (pulsuojame), kartokite 30-60 sekundžių, visada iki sau malonios ribos. Kūnui stiprėjant, trukmė ilgėja savaime. Pratimą pakartokite ir kita koja, žinoma.

screen-shot-2017-01-10-at-15-21-40

Visų pratimų metu, svarbu išlaikyti tiesų stuburą ir aktyvius dubens dugno raumenis. “Parieskite“ dubenį po savimi (suimkite sėdynkaulius), įtraukite apatinę pilvo dalį – lyg užtrauktumėte siaurų kelnių užtrauktuką. Pečiai nuleisti ir lengvai “susegti“ ties “liemenėlės sagtimi“. Kaklas ilgas, tiesus, smakras ir krūtinė šiek tiek kilstelta, viršugalviu stiebiamės aukštyn. Įsivaizduokite save lyg baleriną – tai padės temptis ir tiestis aukštyn. Tokiu būdu pratimus atliksite daug lengviau, o įprotis išsitiesti padailins laikyseną.

screen-shot-2017-01-10-at-15-29-23

Moters fizinė ir psichinė savijauta mėnesio eigoje kinta, tad ir pratimų sudėtingumas, trukmė, krūvis yra labai individualus dalykas. Visada mankštinkitės įsiklausydama į kūno siunčiamus signalus. Pratimai turi teikti malonumą ir atitikti Jūsų fizinį pasirengimą.

Straipsnis buvo paskelbtas ir portale moteris.lt, 2016-01-02

Nori mokytis kalanetikos? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s