Trenerės karjerai tikrai nesiruošiu. Darau tai dėl savęs: Vestos atradimai


“Kalanetiką atradau prieš kelis metus, norėdama padėti nuo mokymosi bibliotekose, o paskui ir ilgų teisininkės darbo valandų kenčiančiai nugarai. Nors visą gyvenimą nemažai judėjau, šitas būdas patiko ir galbūt labiausiai atitiko mano charakterį. Kalanetiką (ilgiau ar trumpiau) lankiau 4 studijose ir supratau, jog ji nemažai priklauso nuo žmogaus, kuris veda treniruotę… Dėl to kilo noras pažinti ją pačiai, perleisti ją “per savo filtrą“. Po truputį, neskubant, bet mano mokymasis tęsiasi ir… akivaizdžiai atneša teigiamų permainų į mano gyvenimą.

Teisininkės profesija – įtraukinti ir reikalaujanti atsidavimo. Džiaugiuos, kad kalanetika leidžia rasti naujų spalvų kasdienybėje ir pabėgti nuo rutinos. Labai džiaugiuos ir “šalutiniu poveikiu“ – gražėjančia laikysena, ryškėjančiais raumenukais, atsiradusia energija – tai labai motyvuoja nesustoti. Ateities planai? Į konkurencingas trenerių gretas nesiveržiu, darau tai dėl savęs. Tačiau pasidalinti su draugėmis tuo, kas man patika – manau, teks:)“ / Vesta

Nori mokytis kalanetikos ir tu? Parašyki man!

kalanetika_aiste_guste

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s