Kalanetika jūsų erdvėje: esu atvira kvietimams!


aiste_guste

Kūno lengvumas ir lankstumas, baletiškas grakštumas ir tiesi laikysena, skanesnis miegas ir jautresnis liežuvis sveikesniam maistui ir… mintims. Tiesiai iš mano lūpų, rankų, su prisilietimu ir pasakojimu. Toms, kas mane užmato, pažįsta ar jaučia, kam norėtų rekomenduoti, siunčiu žinutę – dairaus NAUJŲ ERDVIŲ dalintis ir įkvėpti mylima moteriška mankšta. Atvykti pristatyti kalanetiką ar vesti nuolat – laukiu kvietimų! :)

Apie tai, kad judėti = gyventi. O judėti moteriškai = gyventi su malonumu. Mano kalanetikos treniruotės yra skirtos merginoms ir moterims, kurias traukia visa, kas budina moteriškumą. Mintys ir žodžiai, savijauta ir požiūris, sijonai ir suknelės.. :) Kurios jaučia, kad atsigręžti į savo prigimtį yra prasminga, pirmiausia dėl pačios saves. Nes juk tai, kaip aš jaučiuosi, lemia viską!

Nors mankšta ir be sijonų, ji gali būti harmoninga ir moteriška. Sunku patikėti, bet čia nesiekiame rezultatų ir tikslų – mums svarbiau mėgautis procesu. Tai, ko trokštame sveiku protu, ateina per atsipalaidavimą ir nesureikšminimą – pagerėja lankstumas, sutvirtėja šlaunys, sustiprėja savivertė. Tampame jautresnės savo savijautai, pabunda noras ir ryžtas keistis. Kuomet nelyginame savęs su kitomis, kuomet nekonkuruojame, kuomet darome tiek, kiek norisi, nes tai malonu – pokyčiai ima džiuginti labai greitai. Ir, svarbiausia, jie lieka ilgam.

Tegu olimpinio lankstumo ir jėgos, ryškių raumenų ir įspūdingų apimčių siekia vyrai. Moterys gali sportuoti kitaip. Esu laiminga atradusi receptą, kuris veikia šimtams, o ir tūkstančiams moterų per šiuos draugystės su kalanetika metus :)

Su šiluma
Aistė

tel. 861144033
el. p. aiste.guste@gmail.com
fcb www.facebook.com/aistegu
The Callanetics® Exercise Method mokytoja

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s