Antsvoris – tai nerealizuota energija. Kaip ją išlaisvinti?


aiste-guste-kalanetika

„Antsvoris – tai nerealizuota energija. Jos žmogus turi daug, tačiau ji – užspausta, ji neturi kur išeiti“, – sako psichologė, numerologė Diana Bumblytė. Aš niekad neturėjau antsvorio (tėtis vaikystėj pajuokaudavo, kad už dviračio manęs nesimato – suprask, „kūdena“), tad postringauti, kas tai – nešiotis savęs „per daug“, nelabai man ir pritinka. Bet toji būsena, kai sunku lipt laiptais, kai batų raištelių nepavyksta lengvai pasiekt, kai jauties visa tokia nerangi – galiu prisimint iš savo 3-jų nėštumų. O kur ponėštuminiai pokyčiai, kai pilvas nenori sugrįžti į pradinę formą. Ką daryti?

Stebuklingo svorio numetimo receptų vargu ar yra, o jei ir yra, klausimas kiek ilgai jie veikia. Fizinis kūnas nėra „šiaip sau“. Tai mūsų ištikima buveinė ir atspindys, kaip mums sekasi joje gyventi. Sunkių ligų gal ir negalime įtakoti, tačiau dauguma ir dažniausių antsvorio problemų juk kyla iš pačių jų savininkų santykio su savimi. Dėl nežinojimo. Dėl neišmanymo. Dėl silpnumo pažvelgti tiesiai į akis ir paklausti: o ko iš tikrųjų AŠ noriu? Neabejoju, kad visose srityse reikalai pagerėja, kai tik žmogus atsigręžia į save. Ir būtinai – ima bendrauti tik su bendraminčiais, su palaikančiais.

Malonumą teikianti veikla, maloni mankšta, skanus gyvas maistas, malonios mintys ir išgyvenimai – receptas, kuris visada suvekia pozityviai. Ir tie kilogramai, tikiu, ima tirpti, kai apgaubiame Meilės Sau šiluma.

Nori išmokti kalanetikos? Parašyki man!

Su šiluma,
Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s