Wow! Virš 70 kalanetikos treniruočių internetu! Nauji įrašai su Lacey Kondi


kalanetika

Kalanetikos mėgėjos nuo šiol galės mankštintis kur bebūtų: namie, komandiruotėje ar atostogų išvykos metu. On-line studija https://studio.callanetics.com iš JAV 24 val. per parą transliuoja kalanetikos mokytojų Callan Pinckney, Sandra Hanna, Lacey Kondi ir Adelaide Kingsnorth pamokas. Video žiūrėjimo kaina – 9,99 $/mėn.

Naujieji įrašai su Lacey Kondi

Dailioje svetainėje pristatoma ir karščiausia naujiena: naujoji kalanetikos programa – Pure Callanetics ir Extreme Callanetics su kanadiete Lacey Kondi. Šie video beveik atkartoja Callan programą, tik yra papildyti visų sportuojančių žinomais pratimais: lentos (plank) variantais ir atsispaudimais. Pati Lacey -energinga ir sportiška. Tik, mano nuomone, vaizdui pritrūko kalanetiško grakštumo – patemptų pėdų, kai kur švelnesnių judesių ir subtilesnio puslavimo. Juk itin maža amplitudė ir yra kalanetikos “raktas“.

Kalanetika… vyrams?

Nustebino kalanetika “su kedais“ :) Taip taip. Svetainėje rasite kiek “grubesnį“ variantą vyrams Callanetics for Men. Iš tiesų, peržiūrėjus, nieko super kitoniško, tik 2 kartus pakartojami lentos pratimai. Mano nuomone, ir tradicinėj kalanetikoj vyrams būtų ką veikti, tad sunkinimas čia tik dėl “vyriškumo“ ;)

kalanetika_vyrams

Įkvepiančioji Sandra: daugybė jos video

Labiausiai patiko Callan Pickney mokinės, Evolution Callanetics programos žvaigždės Sandra Hanna įrašai. Labai malonu klausytis jos balso tembro, detalaus mokymo, įsikvėpti demėsingumo. Sandra visad akcenduoja sąmoningą atlikimą (mindfullness) ir gerą visokeriopą savijautą. Adelaide Kingsnorth – Sandros marti. Moterys papildo viena kitą ir šauniai tęsia kalanetikos mokymą Callan stiliumi.

Callan Pickney archyvas

Norinčios prisiliesti prie “šaknų“ tikrai peržiūrės ne vieną pačios metodo išradėjos Callan Pickney įrašą. Šalia matytų, patalpinti ir negirdėti audio įrašai, pokalbiai su Callan, rasime ir dokumentikos – kalanetikos istorija, metodo paslaptis, net gi įrašas pasivaikčiojimui su ausinėmis (parinkta muzika ir lydintis Callan balsas su instrukcijomis). Patalpinti originaliųjų Callan įrašų vertimai į vokiečių, prancūzų, lenkų kalbas.

callan

Virtuali kalanetikos studija – ilgai lauktas, tikiu, viso pasaulio kalanetikos mylėtojų projektas. Ypatingas giliųjų raumenų stiprinimo metodas atgimsta su dar didesne jėga ir patrauklumu. O besimokančioms – tai puikiausias idėjų, pratimų, patarimų šaltinis!

Nori mokytis kalanetikos?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s