„Mokyti – tai matyti ir jausti kitų vidų“, arba Kaip kalanetika surado Gretą


Greta

„Mokytojo genialumas – tai ypatingas sugebėjimas matyti ir jausti kitų vidų. Štai, taip man norisi apibūdinti savo pirmąją kalanetikos mokytoją. Daugelis iš mūsų prisimena savo pirmąsias mokytojas kažkaip ypatingai, šiltai – tarsi grąžinančiai į vaikiškus prisiminimus…Džiaugiuosi Visatos dovana, kad turėjau net dvi tokias mokytojas – savo pirmąją vaikystėje ir savo antrąją moterystėje :) Kaip viena išmokė mane valdyti savo mažą rankelę raitant pirmąsias raides, taip antroji vis dar moko atrasti ir pajausti moters pasaulį.

Kalanetika, kuri mano gyvenime atsirado būtent Aistės dėka, yra puiki priemonė keliauti per moters vidinį pasaulį. Bet buvimas Aistės mokine yra daug daugiau nei vien tobulai atliktų pratimų ir harmonizuotų minčių seka. Nuo pat pirmųjų pažinties akimirkų jaučiau Aistei ypatingą ryšį. Tik tikras Mokytojas dalinasi nuoširdžiai, siekia pažadinti ir ugdyti unikalius mokinio bruožus nepiršdamas asmeninio pavyzdžio, savo gyvenimu patvirtina skleidžiamą išimtį, drąsiai parodo savo silpnybes, nes žino, kad yra nenugalimas viduje, buria laimingus žmones aplink save. Didžiuojuosi, kad esu Aistės mokinė.”

Nori mokytis kalanetikos? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s