Sužavėta veidrodžio, arba Kaip kalanetikos mokėsi Monika


12000943_1216596838365900_7328149386810423814_o

„Kaip aš atradau kalanetiką? Tiesiog vieną rytą atsikėliau ir pagalvojau, kad šiandien savo treniruotėse noriu kažko naujo. Prisiminus pačios lankytus užsiėmimus, pasidairius idėjų youtube, sumąsčiau pravesti kažką panašaus į kalanetiką. Visą treniruotę stovėjau veidu į veidrodį ir likau sužavėta plastiškais judesiais, moteriškumu ir grakštumu! Tad panorau išmokti daugiau ir labiau suprasti kalanetikos principus.

Internete radau Aistę ir užpildžiau anketą. Gavau labai šiltą atsakymą ir kvietimą mokytis su labai aiškiais ir detaliais susitikimų aprašymais. Dar šiek tiek dvejojau, nes tiek daug susitikimų, o aš pati ne iš Vilniaus. Tačiau labiausiai sužavėjo tai, kad mokymai – individualūs ir mums pavyko susiorganizuoti kelis susitikimus per vieną savaitgalį ir pasiderinti patogų laiką.

Smagiausia, kad su mokytoja Aiste iš karto radome kalbą apie bendrus pomėgius. Susipažinau su kalanetika teoriškai ir praktiškai, daugiau sužinojau apie treniruotes ir kad mes, moterys, neturime stengtis “per negaliu“, o mankšta turi būti maloni! :)“

Nori mokytis kalanetikos? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s