„Nesudėtinga ir greitai duodanti rezultatus“. Kaip kalanetiką atrado Vaida


lengva

„Ieškojau mankštos, kuri būtų moteriška, subtili, nesudėtinga ir greitai duodanti rezultatus. Labai patinka efektyvumą matyti pakankamai greitai, o ne ilgai laukti. Savo asmenine patirtimi išbandžiau labai daug sporto šakų, metodų, esu buvusi profesionali sportininkė.Žinau daugybę būdų kaip numesti svorį, kaip išlipdyti gražias kūno formas, tačiau visa tai iki šiol dariau kitų treniruočių pagalba: aerobika, stepas, fitnesas, kūno dizainas, šiaurietiškas vaikščiojimas ir kt.

Taip, visi šie metodai veikia, bet norėjosi kažko kitaip, kur susilietų grakštumas, moteriškumas, lankstumas, efektyvumas ir nedaug prakaito išlieto. Taip atsirado mano gyvenime informacija apie Kalanetikos metodą. Paskaičiau, patiko, pradėjau namuose sportuoti pati sau, o paskui mintis – kodėl nepabandžius išmokti ir dirbti kaip trenere. Ieškojau kur galėčiau tai įgyvendinti ir taip atradau Aistę ir Stimulus studiją. Kodėl Stimulus? Ši studija atitiko mano vertybes, mano gyvenimo filosofiją, patiko kolektyvas, patiko mokymosi sudarytos sąlygos. Šiai dienai esu pabaigusi Kalanetikos studentės kelionę ir žengiu pirmuosius žingsnelius savo naujajame trenerės amplua :)“

Nori mokytis kalanetikos? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s