„Genialumas slypi paprastume“, arba Kaip kalanetikos mokėsi Justina


geles.jpg

„Mokytis kalanetikos patekau į geras, šiltas rankas :) Teoriniam pasiruošimui gavau daug naudingos mokymosi medžiagos. Kilus neaiškumams dėstytoja visada noriai paaiškindavo kodėl būtent yra taip, o ne kitaip. Labai naudingi buvo ir praktiniai užsiėmimai, diskutavom, aiškindavomės, darėm bandomąsias treniruotes.Jų metu gavau vertingų patarimų. Didelį įspūdį padarė tai, kad dėstytoja ne tik pati turi didelį vertingų žinių bagažą, bet ir moka su kitais juo pasidalinti aiškia, paprasta kalba. O juk genialumas slypi paprastume.

Pasiilgsiu pokalbių su Jumis… Linkiu ir toliau išlikti Jums tokiai jaunatviškai, žaviai ir veikliai. Dėkoju už įkvėpimą mums visoms!”

Nori mokytis kalanetikos? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s