Kur „nusėda“ patirtas stresas? Atsako jogos ir kalanetikos mokytoja Daiva


FB_IMG_1465617389980

„Įtampos, streso priežastys slypi prote ir kaupiasi raumenyse, skausmo pavidalu. Todėl išjudinus raumenis, išeina ir užspaustos emocijos, pajaučiame palengvėjimą, tarsi nusimetus sunkią naštą. Moters organizmui labiausiai tiktų adrenalino nesukeliantys užsiėmimai, nes šis alina inkstus ir kūne didina testosterono kiekį estrogeno sąskaita, nuo to moteris darosi nervinga, įsitempusi ir pavojinga aplinkai,“ – pasakoja mano bendramintė, bendrakeleivė kalanetikos ir jogos mokytoja Daiva Povilaitytė.

„Ramus protas yra didžiausias mūsų pagalbininkas, o neramus – didžiausias priešas. Nes tik tada, kai vanduo yra ramus, matosi gražus jūros dugnas. Kiekvienas esame atsakingas už tai, kad jis būtų stabilus, ir ne tik dėl savęs, bet ir dėl aplinkinių, kadangi savo būtimi įtakojame ir kitų būtį.

Moksliniais tyrimais yra įrodytas žmogaus kūno ir emocinės būsenos tiesioginis ryšys. Laimingas žmogus yra sveikas žmogus, ir atvirkščiai. Posakį – sveikame kūne sveika siela – visi esame girdėję, tad pagalvokime, ką jis iš tiesų reiškia ir suprasime, kad kūnu reikia rūpintis, o jei jį buvome pamiršę – niekada ne per vėlu atsiprašyti ir vėl prisiminti. Vengiant kraštutinumų tarp kūno ir sielos, kasdien jausime harmoniją ir su džiaugsmu pasitiksime kiekvieną dieną.“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s