„Iš pirmo karto buvo aišku ko atėjau“. Kaip kalanetikos mokėsi Renata


virusas

„Pirmiausia, smagu tai, kad mokymai nėra įterpti į rėmą „kada-kaip-kur”. Gali pasirinkti laiką ir vietą palankyti treniruotes, susitarti su mokytoja kada pačiai ir mokytojui patogu susitikti ir aptarti iškilusius klausimus ir aplankiusias mintis.

Man mokytis buvo smagu ir įdomu. Džiaugiuosi, kad pasiryžau ir išmokau šio gražaus sporto. Mokytoja buvo labai profesionali, visuomet daug patardavo kas susiję tiesiogiai su sportu ir kas su savęs išaiska, pateikimu, prisistatymu, kompetencija. Buvo gera žinoti, kad visuomet gali klausti ir nesijausti nejaukiai ar keistai, jei kažką neteisingai užklausi, atsakymai visuomet buvo į visus klausimus.

Smagiausia istorija buvo, kai atėjau pirmą kartą į studiją – hmmm, galvoju, kurį gi čia kilimėlį pasirinkti.. Iširinkau, atsisėdau. Atėjo kiek vėliau kitos moterys ir sako man „O jūs kitą pasirinkit kilimėlį, nes čia trenerės vieta :)” Iš pirmo karto buvo aišku ko atėjau ;)

Lūkesčiai, žinoma, pasiteisino – džiaugiuosi nauja patirtimi, naujai sutiktais žmonėmis ir nauja veikla!!!”

Nori mokytis kalanetikos? Parašyki man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s