Mankštintis moteriškai lengva, nes tai teikia malonumą!


vasara-kalanetika

Esu nepaprastai laiminga galėdama vykdyti savo misiją – skleisti moteriškos mankštos grožį ir gėrį, būti apsuptai tokių šiltų, dailių, kupinų Širdies savo bendraminčių. Tai akimirka iš sijonuotų Vasaros sutiktuvių kartu su treniruočių studijos STIMULUS ir Laimingų Moterų Pasaulis sambūrio merginomis. Kviečiu mėgautis mankšta ant žolės vasarą! :)

kalanetika-ant-zoles

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s