Kas tai – moters pilvas? „Plokštinimo“ ir nežinojimo grėsmės


pilvo-gyvenimas

Mano pilvas nėra plokščias. Gal jis buvo toks, kai man buvo 18, bet dabar, po 3 nėštumų (pirmasis buvo jau 20-ties), Jis gyvena savo gyvenimą. Užtruko, kol Jam aš „atleidau“ ir leidau gyventi tą „savo gyvenimą“. Išgyvenimų ir paieškų į visus „kodėl“ buvo daug. Jei tik kas būtų papasakojęs apie Jį anksčiau, ašarų būtų buvę tikrai mažiau…

Foto iš Photographer Celebrates Women’s ‘Imperfections’ with Gorgeous Photo Series

Šioje svetainėje nuolat dalinuosi tuo, kas turtina mano gyvenimą ir atneša visus reikalingus atsakymus – Vedų žinomis, labiausiai – apie moters prigimtį. Tiek praktikuojant kalanetiką, tiek šiaip gyvenant moters gyvenimą – žiniau, kad jos yra mano laimingumo raktas. Apie moters pilvą pasakoja Julija Sudakova (straipsnis ir vertimas iš žurnalo „Raktas“):

Minkštas pilvas – patrauklumo energijos šaltinis

„Daugeliui moterų pilvas – tai uždara vieta, kuria jos įtraukia, slepia, stengiasi, kad jo neliestų vyrai, nes šiuolaikinėje kultūroje moteris įsitikinusi, kad pilvas turi buti panašus į vyro, tvirtas, plokšcias ir tada jis bus „gražus“.

Dažnai pilvas žemiau bambos būna užblokuotas, ten tiek daug visko susikaupia, ir dirbant su šios srities energija tiek daug visko atsiskleidžia – baimės, nuoskaudos, išgyventos emocijos. Tik per jas mes galime pasiekti atsipalaidavimą ir gilią ramybę! Tačiau labai mažai žinodamos apie šią svarbią moters kūno vietą, vaikydamosi reklamos ir stereotipų, dažnai žalojame savo kūną ir žlugdome savo moterišką sveikatą.

Žodis „pilvas“ daugelyje kalbu reiškia gyvenima, ir tikrai – kiekvienas iš mūsų savo gyvenimą pradėjome motinos pilve. Moterims pilvas – tai ne tik kūno dalis, tai galios vieta, jos turtas ir energija, gyvenimo kūrimo vieta (pabandykite tai įsivaizduoti).

Būtent pilve (žemiau bambos, ten, kur yra gimda ir lyties organai) moteris kaupia energiją ir tai jos pagrindinė energija. Energiškai moteris sutverta kaip indas ir pagrindinę energiją gauna iš žemės, ji kaupiasi pilve. Jame susikaupusi energija aprūpina visą moters kūną, suteikdama jai stiprybės ir padarydama ją neįtikėtinai patrauklią.

Pilvo atpalaidavimo privalumai

Moteris turi išmokti atpalaiduoti pilvą, priimti jį tokį, koks yra. Minkštas pilvas – nereiškia būti aptukusiai, net liekna mergina gali turėti minkštą pilvą ir atrodyti labai moteriška ir grakšti. Tai gražu, seksualu, moteriška. Atpalaiduoti pilvą padeda rytietiški pilvo šokiai – užsiėmimas, kuris leidžia pasijusti žavingoms, moteriškoms, paslaptingoms. Jie taip pat šalina blokus kirkšnyse. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik pilvo šokis, o ne raumenų pratimai!

Atpalaiduotas pilvas suteikia labai daug pliusų:

 • Lengvas nėštumas ir gimdymas.
  Daugelis moterų del įtempto pilvo ir šlaunų patiria gimdymo traumas. Labai svarbu gimdymo metu atpalaiduoti pilvą ir vidaus organus, kad naujagimiui atsivertų kuo platesnis kelias į pasaulį ir būtų lengva praeiti. Jei moteris iki gimdymo siekė suformuoti pilvo presą, atlikdavo pilvo tempimo pratimus – kyla didžiulė traumų ir patempimo rizika.
 • Tinkamas energijos srautas.
  Kai pilvas atsipalaidavęs – energija laisvai teka po visą moters kūną, pasiekia visus energinius centrus. Štai kodėl daugelio šalių moterys dėvi laisvus drabužius – Rusijoje sarafanus, Indijoje – sarius, Azijoje sijonus-kelnes, tunikas. Dėvint tokius drabužius energija ne tik teka laisvai, bet dar ir sustiprėja.
 • Gilus kvėpavimas.
  Dabar dauguma moterų kvėpuoja tik paviršutiniškai, negilus kvėpavimas neaprūpina viso organizmo. Jei moters pilvas atpalaiduotas, ji gali kvėpuoti pilvu ir privercia kūną gracingai ir sklandžiai judėti.
 • Seksualumas ir patrauklumas.
  Minkštas pilvas labai seksualus vyrams (prisiminkite Veneros gimimo paveikslą), nes moteris yra švelnumo, nuolaidumo, ramybės simbolis. Stipriems vyrams patinka ne tik minkštas moters charakteris, bet ir jos minkšta išorė. Juk išorėje atsispindi vidus. Jei jūsų vyras primygtinai reikalauja, kad treniruotumėte pilvo presą, vadinasi, jam patinka stiprios vyriškos moterys ir jis nori iš jūsų arba lyderio vaidmens ir vienodos atsakomybės, arba jį pernelyg veikia reklama. Nereikėtu į tai reaguoti. Jums reikia priimti save, tada jus priims ir kiti.

Ko nereikėtų daryti su pilvu?

 • Nepritariame bambos pervėrimui auskaru. Tai užblokuoja energiją apatiniuose centruose ir ji nepatenka į viršutines čakras.
 • Nepatariame dėvėti drabužių, nepridengiančių pilvo kirkšnių srityje. Šioje srityje susikaupia seksualinė energija ir jei moteris ją demonstruoja visiems, ši energija greitai išeikvojama.
 • Nepatariame dėvėti liekninančių drabužių, jie sukuria kūno įtampą ir energija kūnu juda pagal vyriškąjį tipą, formuoja vyriškas charakterio savybes.

Pratimai pilvui dailinti

Moters pilvas neturėtų būti pernelyg plokščias arba pernelyg didelis. Kad jis būtų dailios formos, būtina atlikti kasdienius kvėpavimo pratimus (pranajama) – giliai įkvėpdamos išpūskite pilvą, iškvėpdamos – įtraukite. Tai darykite kelis kartus.

Kviečiame išmokti Uddiyana Bandha. Pasak jogų, tai geriausias pilvo pratimas: stiprinami raumenys (jie nesuglemba), sumažėja riebalų ant pilvo, gerėja virškinimo organų veikla, kraujotaka. Plačiau apie pratimą ir jo naudą

P.S. Beje, atsakymą, kaip „padaryti“ mano pilvą plokščią aš radau. Plastikos chirurgai – taip, stebukladariai. Reikėtų pakelti pilvo odą, susiūti prasiskyrusius pilvo sienos raumenis, nusiurbti negyvą riebalų sluoksnį, patempti išsitempusią odą idant ir strijos nusikirptų, suformuoti naują bambą. Nesiryžau tokioms procedūroms… Juk bet kokia chirurginė intervencija yra rimta, o mano atvejis tik „kosmetinė“ užgaida. ..Bikini sezonų nemėgstu iki šiol, bet pilvui aš atleidau:).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s