Kam mankštintis, jei tau nebe 18? arba Kitoks požiūris į sportą moterims


Nes Tau rūpi, kaip Tu jautiesi… Tai mano galva yra svarbiausia. Po treniruotės aš, kaip ir Jelena, mėgstu išskristi kaip ant sparnų. Palengvėjusi, pailsėjusi nuo tempo ir rūpesčių, su savotišku OM savo galvoje.. Kai niekas aplink nebeerzina, niekas nekliūva, o veide atsispinti ramuma ir kvailoka apsiblausiusi šypsena. Man gera.. Aš niekur neskubu..

Man tokius pojūčius atnešė kalanetika. Taip, kaip aš ją pamačiau pirmą kartą, kaip pajutau kūnu, kaip suprantu iki šiol ir kaip apie ją pasakoju merginoms.

Dalinuosi pirmuoju video, kurį sukūrėme kartu su STIMULUS. Gera buvo pabūti režisiere ir perteikti savo matymą į tai, kas turėtų vykti ant mankštos kilimėlio. Nuostabu būti apsuptai bendraminčių, harmoningos mankštos mylėtojų!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s