Kada laikas mesti darbą? Dianos istorija


no-business

„Labai džiaugiuos, kad atradau Jus ir Jūsų mokymus. Šiuo metu esu naujai iškepta mamytė – mano pirmagimiui sūnui 9 mėn. Džiaugiausi nėštumu, džiaugiuosi ir motinyste, tik laikui bėgant jaučiu, kad kažko trūksta – trūksta vidinio dvasinio tobulėjimo, hobio, kurio metu ne tik pailsėčiau nuo kasdienybės, bet ir augčiau kaip asmenybė, kaip žmogus. (…)“ Skaityti toliau

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s