O ką apie kalanetiką kalba gydytojai? Eglės istorija


egle

„Esu gydytoja. Jautri, empatiška, ieškanti tiesos ir nekenčianti melo bei akių dūmimo. Regis, kažkada šventai tikėjau, kad padėti žmonėms, ypač turintiems ligą, negalią, yra šventas reikalas. Tačiau po mokslo metų, susipažinimo su anatominiais, fiziologiniais mechanizmais ir ligų gydymu, idėjiškai užstrigau ties ligų profilaktika“, – pasakoja mano bendramintė Eglė.

Daugeliu atveju, įvardinčiau, net kokiu 80% į medikus kreipiasi žmonės, iš dalies patys savo kūną pasmerkę ligai. Drąsiai šneku, tačiau tai – akivaizdu. Nejudrumas, menkniekių „pūtimas i burbulus“ (nesprogstančius ir energetiškai iškraunančius), netvarkinga mityba, žalingi įpročiai – visa tai lemia organizmo disbalansą ir ligas. Gimstame turėdami tobulus kūnus, kurios tereikia mylėti ir puoselėti.

Kalanetika – mankšta ne tik moteriškumo pradui savyje atrasti, tai gyvenimas harmonijoje su savo kūnu ir protu bei neaprėpiamos energijos šaltinio savyje atradimas. Ir, svarbiausia, tai yra daugelio ligų ir artėjančios kūno senatvės profilaktika. Pabrėžiu, kūno, nes protas lieka jaunas net tuomet, kai tampame senstančio ir pailstančio kūno įkaitais.

Puoselėkime tai, kas mums priklauso, t.y. kūno stiprybę, proto aiškumą ir dvasinę ramybę. Harmoninga mankšta kūnui yra visokeriopas vaistas. O jei ji sukurta taip, kad nesukelia traumų – ką dar geriau rasime? Kasdienė mankšta iki pat pat paskutinių dienų yra jaunystės ir ilgaamžiškumo pagrindas. Jei atrasime ryšį tarp kūno ir proto, sugrąžinsime į gyvenimą labai svarbias organų sistemas – raumenų, skeleto, sąnarių, kvėpavimo bei krūtinės ir pilvo organų, nes visa yra susiję net labiau, nei isivaizduojate! Taigi, ar norite energijos ir gyvybės užtaiso tiesiai iš savo organizmo vidaus? Kasdienė mankšta – toks yra atsakymas.“

Ir apie „profilaktiką“. Meilė sau pasireiškia tikrai ne „skudurais“ ir ne pavydu, kaip antai: noriu to ir to, būti tokia ir tokia, nes kažkas toks yra. Meilė sau – tai savojo „aš“ atradimas, pajuntant, ko iš tiesų MAN reikia ir kokiu keliu AŠ noriu eiti. Dažnai tai – tikrai ne tiek jau ir daug, kad negalėtumei gyventi pilnaverčio gyvenimo, o dar dažniau, gali pasirodyti, kad viską jau ir turi!! T.y., šeimą, vaikus, laiko meilei, laiko sveikatai –  dvasinei ir fizinei. Kas geriausia – atradusios savajį aš, esame tarsi magnetai, kurie traukia ir pakrauna aplinkinius, ir, svarbiausia, panašius i mus pačius, su kuriais gera, malonu, kurie yra tikri draugai, mylimieji.“

Nori mokytis kalanetikos? Parašyk man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s