Pirmoji Lietuvoje knyga apie kalanetikos mankštą: pristatymai knygyne


Gegužės 23 ir 30 d. (trečiadieniai), 16.30 val.
Vilniaus centriniame knygyne, Gedimino pr. 13.

Ar jau girdėjote apie PIRMĄJĄ Lietuvoje išleistą knygą apie kalanetiką? Čia rasite viską: sėkmės patarimų, ekspertų straipsnių, mankštos programą ir atsakymą į labai moterišką klausimą „ką daryti, kad, metams bėgant, mūsų kūnas išliktų lieknas, stiprus, energingas, o mintys ramios ir šviesios?“.

Kviečiu visas smalsaujančias susitikti su knygos autore, kalanetikos mokytoja, mano kolege Egle Afanasjeva knygos pristatymuose. Galėsite ne tik sulaukti atsakymų į jums rūpimus klausimus, bet ir gyvai išbandyti keletą mankštos pratimų!

Daugiau informacijos jums suteiks pati Eglė:

Tel. +370 687 33862
egle@kalanetikosknyga.lt
www.kalanetikosknyga.lt

2 mintys apie “Pirmoji Lietuvoje knyga apie kalanetikos mankštą: pristatymai knygyne”

  1. Sveiki,skaiciau atsiliepimuose,kad manksta kelia kraujospudi kieno zemas,tai jeigu kraujospudis didelis-si manksta netinka?Aciu.

    1. Teoriskai taip, bet kiek teko kalbeti ir su auksta kraujospudi turinciomis moterims – joms si manksta tinka ir patinka ir kraujospudis daugiau nekyla. Todel pataciau isbandyti ir pasiziureti ar gerai jauciasi. Kiekvienas esame individualus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s