Kalanetikos pratimai: talijai, liemeniui, klubams


Pratimai liemeniuiŠis pratimas tikrai padeda liekninti taliją, be to mažina ir klubų apimtį. Ryškėja jūsų unikalios moteriškos linijos!

Atsistokite kojas pastatydamos pečių plotyje. Keliai gali būti šiek tiek sulenkti. Dešinę ranką pakelkite į viršų, o kairią padėkite ant kairiojo klubo. Keldami dešinę ranka, kiek įmanoma stipriau ištempkite dešinę kūno pusę į viršų, o dubenį atkiškite į priekį – įtraukite užpakaliuką. Tokią kūno padėtį būtina sustandinti 1-nai minutei.

O tada, lenkite kairį petį kiek galite žemyn į kairią pusę (nugara išlaikykite tiesią) ir imkite linkčioti maža amplitude tik keletą centimetrų, tarsi spyruokliuotum. Tai darykite 50 kartų į vieną, o paskui pakeiskite rankas (kairė į viršų, dešinė ant klubo) ir vėl 50 kartų.

Svarbu išlaikyti įtemptus sėdmenis, šlaunis, nejudinti klubų, nugarą laikyti tiesią. Būkite lyg sustingusi ir tiksliai sekite, kontroliuokite savo judesį. Atrodo paprasta? Ar juokinga? Patikėkite, tai dar ir labai veiksminga :)

11 minčių apie “Kalanetikos pratimai: talijai, liemeniui, klubams”

 1. Tikrai galiu patikinti, kad šis pratimas iš tiesų veiksmingas. Esu iš tų, kurioms priaugus bent kiek svorio, ant liemens užsideda “gelbėjimo ratas“ . Su amžiumi jį buvo vis sunkiau sumažinti. Palankius kalanetikos treniruotes 1,5 mėn., situacija tikrai pasikeitė ! “Atsirado“ liemuo, po truputėlį “tirpsta“ barankos …. :)

  1. man tėra12 metų bet sveriu 41 ir noriu numesti 5 kg. vasara aš priaugu po 3 kilogramus o jų neina numesti… bandau šitą procesą… tikiuosi padės…

 2. 12 metų, sveria vos 40 kg, o jau rūpinasi kaip numesti dar 5 kg… kraupu kai pagalvoji, kaip turėtų atrodyti vaikas… labiau rūpintųsi lėlėm ir žaidimais lauke

  1. Uždėta ranka ant klubo sumažina krūvį nugarai, taip pat kaip ir ne stipriai pakelta kita ranka. Tačiau mano patarimas – “nesavarankiškiauti“, o klausti gydytojo kineziterapeuto (nežinia kurioje vietoje ir kada buvo išvarža). Visi šie pratimai, kaip ir bendros treniruotės yra skirti, na, sveikoms.. Jei esti negalavimų, apribojimų, visada reikia pasitarti asmeniškai su gydytoju. Sėkmės!

 3. man 15 , ugis 180 sveriu 67 neatrodau storai ir seip nesiskundziu tik va deja nemazus klubus turiu ir juos noreciau pamazinti ir labiau isriskinti talija . kaip manot pavyks ?

  1. Nėra “vaistų“ vienai kūno vietai liekninti. Pratimai – tik pagalbinė priemonė, sudėtinė kūno higienos dalis. Aš pasisakau už visą kūno mankštą, už bendrą judėjimą apskritai. Plius – normali mityba, dienos režimas, miegas, streso sumažinimas iki minimumo. Ir didelė dozė gerų emocijų ir išgyvenimų! Ir tik tuomet, po kurio laiko reguliaraus tokio gyvenimo žiūrėti rezultato.

   Jūsų atveju, yra ir metai, t.y pauglystė, branda, “hormonų judėjimas“ ir pan. Visko gali būti, kad kūnas keičiasi ir keisis. Labai svarbu pradėti ne tik sportuoti, bet ir domėtis, gilinti žinias apie moters kūną. Pvz., pasiekus 30 metus ims lėtėti medžiagų apykaita ir gali pasipilti kiti kūno pokyčiai. Štai, puikus straipsnis į temą http://www.15min.lt/ji24/straipsnis/sielai-ir-kunui/gyvenkite-sveikai/kuo-organizmui-svarbi-medziagu-apykaita-561-238967 Pratimus, žinoma, bandykite ! ;)

 4. Man 14 ir labai noriu sumažinti klubus,daug kas sako,kad pas mane viskas gerai tik stambūs klubai.Manot pavyks juos sumažinti šiuo pratimu?

  1. Aukščiau komentare atsakiau beveik į apie tą patį klausimą. Nėra “vaistų” vienai kūno vietai liekninti.. Būtinas bendras judėjimas, sveikesnis dienos režimas (miego kiekis tinkamas, tinkama mityba, mažiau streso). Plius, reikia nepamiršti natūraliai besikeičiančio kūno kai tau 14-ka.. Šis pratimas labiau tinka liemeniui tempti. Klubai nebus itin įdarbinti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s