„Kalanetika, kai nėra dirbtinio finišo siekimo“: Justinos istorija


„Man kalanetika buvo atradimas, nors buvau išbandžius daug kūno tobulinimo ir stiprinimo praktikų, bet niekur neišbūdavau ilgiau nei pusmetį. Kalanetika ir lengva, ir sunku. Tokia labai sąmoninga mankšta, o pratimų įvairovė neleidžia nuobodžiauti“, – pasakoja mano studentė Justina.

Išties, ne sunku pastebėti tas moteris, kurios treniruočių metu nuoširdžiai stengiasi, įsiklauso į pastebėjimus kaip atlikti pratimus taisyklingiau. Tai džiugina ir krenta „į akį“ :) Tereikėjo trupučio laiko ir su kalanetika pažindinomės jau individualiai, su dar didesniu dėmesiu.

Kodėl kalanetika?

„Pabandžius pirmus kartus supratau, kad patinka ramybė mankštos metu, kad nėra kažkokio dirbtinio finišo siekimo, intensyvumo. Mankšta kartu yra kūno ir savistabos praktika“, – sako ji.

Kaip rasti laiko savo mylimai veiklai?

„Mėgstamas veiklas paverčiu pagrindinėmis veiklomis, taip to laiko ir atrandu joms :)“, – dalijas Justina, kuri taip pat puikiai fotografuoja, mėgaujasi kulinarija, desertų kūryba. Štai, su kolege gavome dovanų po jos sukurtą stilingų tortų receptų knygą „Sugar to Dust“ , kurio kiekvieną nuotrauką norisi pakabinti ant sienos :) Ar sunku būti moteriai ir viską suspėti? „Buvimo moterimi ar mama nelabai sureikšminu ir nesiekiu būti labiau ar mažiau moteriška. Esu laiminga savo kūne, būdama moterimi ir motina..“, – dalijasi mintimis Justina.

Jei norisi pasimatymų kalanetikos ir dėmesingumo sau tema, mielai kviečiu! Parašyki man: www.kalanetikosmokymai.lt/noriu-mokytis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s