Kalanetika – stangrumui, šokėjiškam grakštumui ir atsipalaidavimui su Aiste Guste


Kuo dėtos mano šlaunys, šokiai ir priklausomybė atsipalaidavimo akimirkoms? Apie kalanetiką galiu pasakoti nesustodama.. Ją atradau ir pamilau iš pirmo žvilgsnio nuo pat 2009 m. Savąja veikla labiausiai noriu įkvėpti moteris sportuoti kitaip – padovanoti savo kūnui efektingą, elegantišką ir, kas su metais tampa ypač svarbu – tausojančią mankštą.

Pasimatykime treniruotėse ADITI studijoje: kviečiu pas save į kalanetiką antradieniais, 19:30 val. ir ketvirtadieniais, 17:00 val. Ir žinoma, pas savo mokines ir koleges – tada, kai Tau patogiausias laikas :) www.aditi.lt

Nori mokytis kalanetikos meno individualiai? Parašyk man!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s