Kaip užbėgti už akių nuovargiui ir norėti taip, kad išsipildytų?


O kas, jei gimtadienį galėtumei švęsti kiekvieną mėnesį – turėti kalendoriuje iš anksto pažymėtą progą skirti LAIKO SAU? Ir tuomet, be jokio kaltės jausmo galėtumei nuveiki tai, ko trokšta širdis.. Galų gale tiesiog pailsėti, pasimėgauti malonia grožio procedūra, pasidovanoti gėlių ar naują suknelę, išeiti pasivaikščioti, aplankyti draugę, šnekučiuotis iki nakties..

Kartu su šiuo video startuoja naujasis mano projektas „Aditi TV“, skirtas dalintis įkvėpimu ne tik gyvu vaizdu, bet ir garsu. Kalbinsiu savo koleges, ištikimąsias lankytojas ir bičiules. Išgirsime daug įkvepiančių istorijų, pamąstymų, įžvalgų. Ir matysime, kad visos jos, kaip upės į jūrą sutekės į MEILĖS SAU temą.

Mylimas kalanetikos judesys – tai tik forma, vienas iš būdų. Ir jei iš šono gali atrodyti, kad tik „sportas“, mes šį procesą jaučiame giliau. Sąmoningos treniruotės savaime apima daugiau – skatina stebėti savo pojūčius, kūno atsaką. Atlikti tiek, kad lydėtų geras ir malonus jausmas. Jokios prievartos ar spaudimo per jėgą. Klausytis savęs tampa prioritetu. Lankančios tokios užsiėmimus pastebi, kad šie įpročiai persikelia ir į kasdieną. Noras leisti sau jaustis gerai ir harmoningai tampa norma. Iš čia ir meilės sau kelias. Apie jį norisi kalbėti, tad jungiame „Aditi TV“ ;)

Kartu su www.martasfilms.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s