Kuomet suknelių užtrauktukai ima „važinėti“ lengviau: Lauros istorija


„Pradžioje atrodė, kad viskas yra labai lengva ir paprasta. Tačiau, kuo daugiau gilinausi tuo darėsi sunkiau, bet įdomiau. Fiziniai duomenys pasikeitė labai greitai – jau po mėnesio pastebėjau, kad suknelių užtrauktukai „važinėja“ greičiau ir lengviau, kojos sustiprėjo, lankstumas pagerėjo“, – kalanetikai komplimentus beria mano mokinė, kūno kultūros studijų absolventė, jaunoji mamytė Laura.

Kaip atradai kalanetiką? „Ją „susirasti“ mane paskatino draugė, kuri pati veda užsiėmimus. Pabandžiau ir „užkibau ant kabliuko“ gerąja prasme :) Pamačiau, kokia yra pratimų įvairovė naudojant tik savo kūną be jokių svorių, kad galiu kurti ir interpretuoti, jausti greitą rezulatą. Tuo pačiu, supratau, kad tuo metu galiu pabūti pati su savimi – „atsijungti“ nuo visko. Ir koks pozityvas, palengvėjimas apima po užsiėmimo! Nesinori niekur skubėti, tik dar ir dar klausytis ramios muzikos ir apie nieką negalvoti… Man kalanetika visų pirma – atsipalaidavimo būsena, laikas skirtas tik pačiai sau.“

Ko moterys ieško mankštoje? „Žinoma, visoms norisi padailinti kūno linijas, tačiau tiek pat svarbus noras atitrūkti nuo namų rutinos, rasti bendraminčių, pabendrauti – naudingai ir maloniai praleisti laiką. Gera, kai po mankštos moterys išeina su šypsenomis ir padėkomis. Prašo ar gali lankyti kiekvieną dieną :) Džiaugiuos galėdama dalintis Jūsų perduotomis žiniomis.“

Pastebėjimai apie mūsų susitikimus? „Tik patys geriausi, šilčiausi ir iš visos širdies. Jūs, Aiste, turite kaaažkokią laaabai gerą energiją. Jaučiasi, kad iš Jūsų sklinda gerumas, tas balso švelnumas… Toks ir turi būti pedagogas :) Mūsų susitikimai būdavo labai punktualūs, Jūs niekada nepasakydavote ne, kad aš negaliu, kada tik paskambindavau visada rasdavome kompromisą tinkantį Jums ir man. Už tai Jus labai gerbiu kaip žmogų. Ech, tas balso švelnumas ir pedagogiškumas yra WOW!!! Taip ir toliau!!! Su šilčiausiais linkėjimais Jūsų mokinė Laura :)“

___

NORI MOKYTIS IR TU? Parašyki man!
Susitikimai individualūs su kvietimu į pažintį ir tolesnę draugystę kalanetikos mylėtojų „padangėje“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s