Tikra ar netikra kalanetika? Ievos jausmai ir palyginimai


„Jausmas po treniruotės – sunkiai apsakomas. Tuo pačiu metu jautiesi ir lengvai, ir pakiliai, ir moteriškai, ir stipriai. Kalanetika tai ne treniruotė, tai greičiau meditacija su šokių elementais. Jos metu pasijauti tikra dama!“, – pasakoja mano mokinė, mankštų mylėtoja, dietistė Ieva. „Man tik 22-eji, tačiau ramybė, kurią patiriu šios mankštos metu yra jėga, kuri stumia mane į priekį kasdien ir suteikia motyvacijos siekti naujų užsibrėžtų tikslų.

Treniruotės ADITI man praskrieja išties greitai ir tai, mano manymu, yra geras ženklas, kuris žymi atsipalaidavimą ir mėgavimąsi skiriamu laiku sau. Kaskart einant namo po mankštos, tiesiog šypsausi ir jaučiu vidinę ramybę… Pradėjus galvoti, kas tokio magiško nutiko, suprantu, kokią vis gi įtaką turi kartais nepastebimos smulkmenos. Tai romantiškas apšvietimas, raminantys muzikos garsai, trenerės bei kitų, šalia esančių moterų, šiltos ir nuoširdžios šypsenos, kvapnus arbatos puodelis po grakščios ir ypač moteriškos mankštos. Atrodo, tokie maži ir paprasti dalykai, bet jie suteikia labai daug mums, moterims.

Teko apsilankyti ne vienoje kalanetikos mankštoje, tačiau tai nebuvo tikroji kalanetika, tai buvo it aerobika su kalanetikos pavadinimu. Joje nebuvo jokio atsipalaidavimo ir ramybės jausmo, nes reikėjo stebėti greitai besikeičiančius sudėtingus pratimus, kurie nebuvo paaiškinami ir atliekami „prabėgomis“… Po tokių treniruočių jausdavausi pavargusi ir šiek tiek išsekusi. Viduje galvojau, kad reikia ieškoti tos, tikrosios kalanetikos, kuri būtų moteriška, harmoninga ir rami. Ir po metų ieškojimų, aš ne tik radau ir įsimylėjau, bet ir pati išdrįsau eiti mokytojos keliu.. ;)

Esu be galo laiminga, kad atradau šį moterišką būdą mankštintis ir džiaugiuosi, kad mažais žingsneliais keliauju link to, apie ką ilgai ir labai svajojau… Širdingas ačiū Jums, kad suteikėt motyvacijos ir pozityvumo ne tik tobulinti ir skleisti kalanetikos grožį, bet ir daugiau šypsotis kasdien pačiai!“

NORI MOKYTIS IR TU? Parašyki man!
Susitikimai individualūs su kvietimu į pažintį ir tolesnę draugystę kalanetikos mylėtojų „padangėje“ :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s