Svajojo apie šokį, įstojo į teisę… „Neklauskit kodėl :)“ Tomos istorija


„Kaip ilgai aš jaučiausi išsitiesusi ir pilna pasitikėjimo savimi – ši būsena patraukė ir lėmė mano lojalumą kalanetikai. O po gimdymo supratau, kad būtent dabar atėjo metas, kai turiu išbandyti tai, apie ką vis svajoju, ką TIKRAI noriu veikti.. “ – įspūdžiais dalijasi mano bičiulė, bendramintė, mama (apskritai labai šiltas ir artimas mano dūšiai žmogus) – mano mokinė Toma iš Alytaus.

Viskas prasidėjo nuo (kalanetikos įkvėpimo..) šokio?

„Taip, nuo vaikystės sukausi šokio ritmu: iš pradžių sportiniuose-pramoginiuose, vėliau – krepšinio palaikymo komandoje. Taip baigėsi mano 12-oji klasė Alytuje ir, kaip dauguma tuo metu jaunų žmonių, išvykau studijuoti į Vilnių. Nors svajojau apie šokį, stojau… į Teisę. Neklauskite kodėl :) – taip jau atsitiko… Studijuodama teisę, pradėjau darbuotis žiniasklaidos srityje, kuri mane vedė dar vienu man patinkančiu keliu. Teisė taip pat atvedė ir į psichologijos mokslus. Tik pradėjusi studijuoti psichologiją vėl pasijaučiau gyva! :) Taip bedirbdama ir studijuodama, vis klausiau savo kūno, ką jis nori dar veikti… Beje, lankiau labiau judrias sporto šakas: aerobika, step ir pan.

Vis ieškodama kas mano kūnui tinka ir patinka, atradau kalanetiką. O dar tiksliau – pamačiusi Aistę vienoje televizijos laidoje, neatsispyriau jos balsui ir tai skleidžiamai gerai energijai bei jos šypsenai! Taip atsidūriau pirmoje kalanetikos mankštoje. Ir tai buvo man! Mano kūnui ir sielai…

Kas paskatino pasilikti su kalanetika?

„Ta gera savijauta išliekanti ir po mankštos ir kitą dieną.. ir iki kito užsiėmimo. Man labai paliko įspūdį, kaip ilgai aš jaučiausi išsitiesusi ir pilna pasitikėjimo savimi. Na, nebuvo taip, kad būtų pirmi kartai labai lengvi, bet! jie labai patiko ir tai tik dar labiau įtraukė.

Vilniuje buvo ir mano šokių mokytoja, kuri jau kurį laiką vedė treniruotes sporto klubuose ir pan. Kai tik susimatydavome, ji vis mane skatino pačiai tapti trenere, nes… nežinau, kodėl, bet ji manimi labai tikėjo ir mane palaikė. Taip atsirado pirmiei žingsniai į trenerio licenzijos gavimą ir tt. Kai sužinojau, kad laukiuosi vaikelio, supratau, kad būtent po jo gimimo turiu išbandyti tai apie ką vis svajoju, ką tikrai noriu veikti. Taip atsidūriau čia, pas Aistę. Nes kalanetikos variantų (taip, kaip ir kitų mankštų variantų) buvau sutikusi, bet man visad patiko būtent Aistės skleidžiama mintis ir idėja apie šią mankštą.

Kūno pokyčiai – ką jie „kalba“?

„Tai mano nugara! Nebeliko jokių skausmų. Ir visada pajaučiu – kai tik atsisėdu bet kaip, kyla natūralus noras išsitiesti :) Po nėštumo buvau pradėjusi jausti nugarąne itin maloniai.. Jaučiu, kaip sustangrėjo viso kūno oda, jaučiuosi tvirta gerąja prasme :) Anksčiau naudojau anticeliulitinių kremų kojoms ir pan., o dabar man užtenka kalanetikos ir natūralaus pvz., argano ar kokosų aliejaus kūnui. Kojų, rankų raumenys tvirtėja ir grakštėja visas kūnas. Ir man taip patinka, kad nesiformuoja jokie raumenų kalnai. Ir dar kaklas! Aš jį turiu! :)) Jis atrodo tarytum pailgėjęs :))

Kaip sekasi tavo mankštų lankytojoms?

Tas pats vyksta ir mano moterims. Kitos jaučia, kad net veido oda stangrėja :) Mažėja kūno apimtys. Kartais nuo kalanetikos pažinties moterims prasideda judresis gyvenimas kasdienybėje – jos dažniau išeina pasivaikščioti ar kažką kito nuveikti su šeima. Visos kalba apie tai, jog daugumą į mankštas atveda nugaros skausmai ar jau pradedamas jausti diskomfortas. Ir jau po pirmos mankštos jos jaučia savo kūne pokyčius. Tas išsitiesimas, susivokimas kas ir kaip vyksta tavo kūne… Jei prieš tai darbe patyrė streso, jos ateina ir iškart pailsi. Kūnas dirba, o protas ilsisi.. Su kalanetika ir aš, ir mano moterys atrandam daugiau ramybės ir, žinoma, laiko sau :)

Ką patartumei norinčiai Pradėti?

„Norinčioms žengti trenerės, mankštų mokytojos keliu, sakau tik viena – nelaukite, nebijokite ir neabejokite savimi. Laikas eina. Mūsų svajonės sklando ore ir mes jų tiesiog neišnaudojam. Tikrai nuoširdžiai sakau, kad viskas yra įmanoma. Darau šiuo metu tai apie ką labai labai svajojau …bet iš pradžių bijojau. Ir žinau, kad tai – tik kelio pradžia… Jaučiu kaip atsiranda tolimesni tikslai ir drąsesnis noras eiti jų link… :)

Ryte pabudusi pasakyki savo svajonėms ir tikslams TAIP! ir Visata tikrai Tau padės judėti tikslo link… Vienas iš pavyzdžių mums visoms juk gali būti ir mūsų mylima mokytoja Aistė, tiesa? ;)“

Aš rausvais skruostais esu labai dėkinga Tomai už pasidalinimą ir kalanetišką mudviejų susitikimą… Maloniai kviečiu apsilankyti Alytuje – maža ką, gal tiesiog keliausite ton pusėn vieną dieną? :) Rašykite, smalsaukite, dalinkitės su draugėmis: Laikas SAU – mankšta su TOMA

Nori mokytis? Parašyki man!

Su šiltais (be streso ir prakaito:))
Aistė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s